Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Upala mjehura

Ako je neka imala iskustvo sa ovime...neka napiše kako se riješila tog čuda. Mislila sam da će uvin h srediti problem..al nije. Ništa me ne boli,samo je neugodan osjećaj punog mjehura i da se stalnoo mora na wc. Idem doktorici u srijedu...al reku,možda koja od vas ima neki dobar način toga riješavanja.:) Hvala unaprijed.
2014 12 01
Već godinama kapsule od brusnice iz DM-a. Uvijek imam doma kutiju. [:smijesi] (Ne smiju se kombinirati s Uvin-H čajem)
2014 12 01
moja mama si zna skuhati peršin pa to pije za upalu mjehura ili uvin čaj
2014 12 01
Tako je i meni bilo čak jednom, blaga upala mjehura i tamanila sam brusnicu od enciana u pastilama - prošlo je i više nisam imala problema s time (to je bilo prije godinu dana) [:smijesi]
2014 12 01
Pila sam i ja neke..na bazi brusnice..zovu se NoCist..al nisam vidjela pomaka. Lakše mi je bilo uz uvin h čaj.Znam da se ne smiju piti istovremeno. [:sramezljiv]
2014 12 01
Ja sam probala caj od vrkute pomaze kod svih zenskih problema,meni je pomogao sad eto probaj i ti nije skup mislim da je vrecica jedno 7-10 kn i to dvije zlicice pijes dva tri puta dnevno dok ti se ni smiri upala a kasnije pijes jednu salicu dnevno takoder pomaze i kod neplodnosti zenske i bas svih problema kod zena iskreno ja cu se rade lijeciti kod kuce nego stalno visiti kod doktora vec mi dosta antibiotika i sirupa i cjepiva jer iskreno nista bolje ne pomazu od prirodnih cajeva i meda zajedno tako da eto sretno [:zaljubljen]
2014 12 01
Joj grozno. Ja sam pila antibiotike i nakon tjedan/ dva upala bi se vratila. Pokušala sam sa brusnicama u kapsuli, malo su skuplje ali učinkovite, nakon što sam popila kutijicu tih kapsulama, sam pila čaj od koprive u listu. I sad je sve ok. Čim osjetim, odmah popijem čaja i pomogne.
2014 12 01
1 mala žlica sode bikarbone s uvinH čajem [:smijesi]
2014 12 01
Dal je koja od vas imala i malu temperaturu uz upalu? Zbilja je ta upala nezgodna.Pa stalno se trči u wc,a za ništa.:)
2014 12 01
Ja ju imam svake godine barem jednom i probala sam od uvinog caja (koji NIŠTA ne pomaže) i Urosal lady (isto sranje samo u obliku tableta) pa do Encian Brusnica 500 Tablete kombinirano sa čajem od brusnice od Enciana, to mi je pomoglo malo, znači upala nije bila tako jaka kad sam koristila brusnicu, ali skroz izliječiti se ne može sa tim ja mislim, treba jednostavno sama od sebe proći. Jedino ako želiš gutati antibiotike, to vjerojatno pomaže bolje, ali koliko pomaže toliko i šteti (posebno što se tiče upale mjehura).
2014 12 01
Ja sam imala 10 godina sa tim problema , da više nisam znala što bi pila... Isprobala sam sve te kapsule od brusnice....Ali E - coli uvijek ostane... Jedna stara žena mi je rekla da probam piti : -ujutro, u podne i navečer; 3 lista LOVORA LISTA preliti sa kipućom vodom u šalici od 2 dcl, poklopiti i sačekati da se malo ohladi... Ne šećeriti , okus je fin... I ostajem samo tome vjerna...
2014 12 01
krki9191 je li ti to pomoglo? da li još uvijek dobiješ upale?
2014 12 01
sokolica, bez obzira na to šta uzimaš zbog upale, pij puno vode ili čaja da ti se mjehur stalno ispire, meni je kod zadnje upale proljetos trebalo mjesec dana da krenem mokriti u normalnim intervalima. Samo strpljivo, i naravno na pregled za svaki slučaj :)
2014 12 01
ova tema mi je ka narucena dosla :) hvala vam svima na savjetima, definitivno cu neke probati. nadam se da ce i meni pomoc [:zaljubljen] ps krki pijes li i dalje 3x na dan to sa lovorovim listom?
2014 12 02
Ja sam probala svasta,ali nazalost sam i temperaturu dobila..otisla doktorici . Dobila sam antibiotike ,upala prestala nakon 2 tablete. Hvala bogu,napokon normalno funkcioniram. [:zaljubljen]
2014 12 03
1 2