Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ima li istomišljenika???

Evo....već sam u nekoliko navrata skoro poslala upit za već prodanu stvar. Čemu služi to, da recimo kada se proda stvar, označi kao prodano, i stoji tako u nedogled... A pogotovo kad neko pita za zamjenu, i od tri stranice pune artikala, 5 ih je na raspolaganju, jer je ostalo označeno kao prodano. Šta nebi bilo bolje, ok, označi prvi dan kao prodano, a već sutra, ili nakon 24h izbriši oglas, da ne zauzima mjesto... (p.s. ne znam postoji li već ova tema...ali eto, od viška glava ne boli) [:jezik]
2013 02 25
Evo moja mama upravo urla zbog toga! [:frustriran]
2013 02 25
ja brisem kad mi kupac javi da je stiglo... jedino ako se bas uopce ne javlja onda nakon par dana izbrisem.
2013 02 25
slažem se sa temom , a ne napravim to odmah,da najbolje ,kad se pošalje i kupac kaže da je stiglo .... odo ja brisati :) [:smijesi]
2013 02 25
pa kaj se to ne moze izbrisati
2013 02 25
također, brišem kad jave da je stiglo, ili dok čekam uplatu !! rađe stavim da je prodano ili napišem rezervirano a ne kad su artikli otvoreni za prodaju i onda na upit kaže da je prodan ili rezerviran to mi je ipak odbojnije :)
2013 02 25
slazem se :) ja brisem oglas cim se predmet proda, jer i ovako imam preko 90 artikala.. u protivnom bi bio kaos s pretrazivanjem...
2013 02 25
Ja sam brisala dok se nije pojavio sistem rangiranja, ne znam bi li mi to smanjilo bodove ako nešto označim kao prodano i onda obrišem. Ali bar odmah označim da je prodano, čim lova sjedne. [:smije]
2013 02 25
NemisCloset- kakvo rangiranje? (nisam upućena)- idem stranom logike [:hihot]
2013 02 25
Ja sam primjetila da mi prodane stvari nestanu same od sebe ako ih ne obrišem. Ne kroz par dana ali kroz neko vrijeme ako ih ne obrišem. :/
2013 02 25
..ma..inače me ništa ne ljuti..ali ove ženske.. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ..ili ako lijepo pošaljem upit za nešto, pa odgovorite kao normalni civilizirani ljudi..vidim da se prijavi i opet ništa-odgovora nema..ako vam se ne da biti ažuran, čemu onda uopće sudjelovati na mojim krpicama..ufff.. [:frustriran]
2013 02 25
Ja sam upravo neki dan pokrenula ovu istu temu....isti dan mi se dogodilo za 2 stvari! 1. je bila prodana, a nije naznačeno - do dana današnjeg! 2. je bila rezervirana, a nije naznačeno - do dana današnjeg! Glupo mi je već sve to....dobila sam odgovor od djevojke da ona ne naznačuje da je nešto rezervirano [:hihot]
2013 02 25
Ja sam se navikla da ljudi ne odgovaraju, očito im se ne prodaje ali me to užasno živcira [:boji] Nadalje, pitam za neke stvari, osoba mi kaže da je prodano ili rezervirano, naravno nigdje nije naznačeno, i sad, mjesec dana nakon i dalje je to u prodaji..u čemu je poanta priče??? [:sokiran] [:sokiran]
2013 02 25
A prodane artikle brišem tek kad ih kupac dobije, do tada stoje kao dokaz na sudu [:hihot]
2013 02 25
ja nikad ne napišem ako je nešto rezervirano jer mi većinom nezz zašto ljudi odustanu. a dok prodam nešto ili zamjenim, čim pošaljem odma brišem. :)
2013 02 25
1 2