Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna, da ili ne?

Molim vas posavjetujte me. Prije tocno 20 dana, cura "kupuje" od mene cipele. Daje ona meni podatke za tisak, ja dajem svoje ime i prezime, naziv banke i IBAN kako to inace saljem svima. 4 dana poslije, javljam joj se da nisam dobila nikakvu uplatu, nema odgovora. Prije 3 dana pisem joj opet te odgovara da nije isla do banke wtf... Posto je nova, tj bez povratnih, objasnim joj da nije u redu da se toliko ceka uplata i da bi po meni rok za uplatu trebao biti u roku 5 dana osim ako se nismo drugacije dogovorile, te je rekla da ce uplatiti danas (ponedjeljak). Takodjer sam joj rekla za uzimanje podataka, a nezavrsena suradnja, da cure ostavljaju negativnu ocjenu. Na sve to napisala je nisam znala, OK Danas pise da joj nisam napisala pune podatke??, "nastavi prodaju, ja ih necu kupit" ... da napomenem danas je 20. dan ! Nije pitala da joj rezerviram niti ista slicno. Sad okrece pricu kaze bila je u banci ali su joj rekli da je nedovoljno podataka za uplatit ? Da napomenem rekla sam nek ide u tu banku tako da joj ne uzmu proviziju. Na profilu moze vidjeti iz kojeg sam grada.. uostalom.. moze pitati jos za neke dodatne podatke, mada svima ostavljam konkretno ove koje sam i njoj, i s nikim nije bilo problema oko toga.
2014 12 08
Ako je sumljiva,onda ostavi iako po meni nebi trebalo biti negativne posto niste suradivale [:jezik]
2014 12 08
neutralna ide i poželjna je za upozorit da se neko drugi nebi s njom isto tako nateza...negativna ne
2014 12 08
ah da sad vidim, taj dan kad mi se javila... prije 20 dana,, rekla je uzet ce i da ce sutradan uplatit. i to dosta mjenja pricu.
2014 12 08
i sta cu ako i ona meni ostavi neutralnu ili negativnu??
2014 12 08
ostavi neutralnu svakako..to je i adminka odobrila (barem nesto korisno) ..sve ih je vise tih sakupljacica podataka pa ju prijavi i u tu grupu na forumu...valjda se nadaju da ces poslati prije uplate [:hihot]
2014 12 08
ako i ona tebi ostavi kontaktiraj adminku odmah (jednom ce ti ju izbrisat) [:sramezljiv]
2014 12 08
pa ocito da se nadala, jer me jos i usmjerila " ako ti oni kazu da ima tisak u lumbardi nemoj ih poslusat nego neka posalju na tisak u korculi.. hvala"
2014 12 08
Neutralnu povratnu ostavi
2014 12 08
kaze sutra ce "opet" u banku, pa ce probat uplatit ako joj zaposlenica u banci bude htjela uplatit !??? ajd bas cu pricekat do sutra, ako ne bude, sutra navecer joj ostavljam neutralnu. Jel mi mozete dat link gdje treba prijaviti skupljacice podataka, i za cega im treba to uopce..
2014 12 08
ne negativna....da neutralna...čisto upozorenje za druge.
2014 12 08
provjerena info.. dok sam uplacivala u bankama, znalo mi se desiti da naidem na nekoga na salteru tko je inzistirao na svim podacima, znaci i ime i prezime i banku, iban i grad. dogodilo mi se da jednom nisam zapisala iz kojeg grada je curka i nisu mi htjeli provesti uplatu.. eto, cisto da se zna :)
2014 12 08
da da, i ja mislim da bi negativna bila pretjerana, ali neutralnu cu ostaviti najvjerovatnije ako ne ispostuje ni sutra. hvala svima :)
2014 12 08
Mislim da se radi o određenom psihološkom fenomenu. Ne kažem da nema cura koje stvarno misle da će im netko poslati jer su one rekle uplatiti sutra, vjerujem da ima i toga. Ai ja bi rekla da je kod većine takvih posrijedi sljedeće - nemaju novce za kupiti artikal, ali kroz dopisivanje s prodavačem, dodatna mjerenja, fotke, razmjenu podataka i sve to, čini mi se da skoro imaju dojam da su kupile taj artikal, nešto kao kad si gladan i/ili na dijeti, pa šetaš pored npr pekare i na trenutak se uvjeriš da si od samog mirisa peciva manje gladan. Osobno se trudim ignorirati sakupljačice podataka, zasad ne dijelim povratne za to, čini mi se zdravije za živce. Kod nekih se iz aviona vidi da neće biti ništa od te suradnje, treba se uvježbati prepoznati takve. [:smije]
2014 12 08
Dala sam i ime i prezime i banku i iban. Grad nisam jer uvijek nasavjetujem da placaju u mojoj banci cisto da ne placaju proviziju. A grad pise na profilu i mogla je vidjet bas da ju je zanimalo.
2014 12 08