Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

neznaš kaj je gore

Neznam gdi više nabijaju cijene, po dučanima ili ovdje na krpicama. [:ljut] U jednom dučanu mi nudi haljinicu ( čitaj ništa posebno) po 349 kn, a takvu istu je prodavala jedna cura s fejsa ( kojoj su nažalost zatvorili profil [:place] ) po 89 kn i to prošle godine baš u ovo vrijeme. Tu gledam, isto napuhane cijene,neznam kaj i gdi više kupiti. Izgleda da ću na novu u trapkama,timbicama i nekoj majci! [:place] Ako ima netko neku razumnu cijenu i neku oke haljinu da je za prodaju ili za zamjenu nek se javi! [:place]
2014 12 10
Kakvu bi haljinicu htjela?
2014 12 10
u potpunost se slazem :)
2014 12 10
I ja se slažem, pozelenim kada vidim haljine iz npr. zare nošene par puta po 300 kn !! Toliko u dućanu ne koštaju :(
2014 12 10
Imala sam takvu, ali više je majica nego haljna. [:jezik] [:hihot]
2014 12 10
anchy za koju misliš da je više kao majca nego haljinica?
2014 12 10
Ovu koju si linkala s puf ramenima, stvarno nije baš nešto. [:smijesi]
2014 12 10
klasika [:smijesi] kad je skupo......zašto je skupo?? kad je jeftino......zašto je jeftino?? jutro curke [:poljubac] [:poljubac]
2014 12 10
potpisujem sovuljagice! [:hihot]
2014 12 10
Imam i ja na profilu Zara haljinu i jednu prljavo rozu asimetricnu marke boohoo...iza je duza a naprijed kraca...pa slobodno pogledas...ova roza je stvarno preljepa i nije pretjerana cijena...ppt ukljucena [:zaljubljen]
2014 12 10
ja se ne bi složila da se ovdje ne može naći lijepih a jeftinih haljina...ovu missmode što si stavila sa puf rukavima je lanjski snijeg, ima ih ljepšig samo što većina korisnica ne kopa po krpicama nego ordinira po jednim te istim profilima. [:vrti]
2014 12 10
govorim iz iskustva, kupila sam u proljeće ovdje mango haljinu sva u ušiveim šljokicama na tanke bretele ali obzirom kako je šivana može se nositi i bez njih, vjerujem da je koštala bogatstvo ja sam ju kupila za 150kn...
2014 12 10
Meni je jos gore kada podizu cijene, nesto mi se svidi, nisam odmah pri parama, pogledam za par dana a ono cijena visa za 30-50 kn [:ljut] odmah odustanem [:smije] Kod mene ima par haljinica pa mozda ti se nesto svidi, cijene nisu fiksne [:hihot]
2014 12 10
kod mene nova šljokasta ASOS haljina, crna, vel 34/36.... prekrasna, skupo plaćena s obzirom na cijenu prodaje...
2014 12 10
A danas kad je 700 g kruha 7 kuna cure bi htjele biti fensi a kupovati haljine za 60 kn [:pospan] bože dragi... Harpo, annydizajn je odlična, ja sam s njom surađivala, dvije haljine i maxi suknja, stvarno je divna i stvarno super radi. uskoro će haljina na prodaju, iako sam je već imala pa izbrisala s ostalim artiklima , moram ponovo uploadati slike. također ima stranicu na fejsu , možete i tamo skicnuti.
2014 12 10
1 2