Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

30 days shred by jillian michael (hade da provjerimo ako ovo funkcionira :))

curke!! :) Sudeći po onome što sam u nekoliko minuta pročitala,ipak nisam jedina koja već jako jako dugo vremena razmslja o promjeni ali jednostavno nista ne poduzima u vezi tog problema.takodjer sam jako isfrustrirana jer kako god ja počnem s nekom dijetom,vjezbanjem i tome slicno odustanem nakon samo par dana.Jučer sam razgovarala sa kolegicom preko telefona i izmedju ostalog zalim joj se kako hitno moram u teretanu jer cu se uskoro pretvoriti u slonicu.Kad sam joj rekla za teretanu zena je popizdila.rekla mi je kako je ona nakon trudnoce uspjela skinuti 10 kila u roku mjesec dana pomocu videa na you tubeu koji traje svega 30 minuta.trideset dana po trideset minuta dnevno!!!vjezbe se sastoje od tri djela.prvi dio traje 10,drugi 10,treci 10.zasto bi placala teretanu kad mozes ispred laptopa ili kompa svaku vecer pola sata vjezbati besplatno i pritom smrsaviti.i tako sam se ja mislila i razmisljala i odlucila!!Pokusat cu svaku vecer vjezbati pola sata uz un dijetu koje se i necu toliko pridrzavati jer realno,previse sam nedisciplinirana,ali definitivno cu prehranu dovesti u red pa koliko toliko.Voljela bih da djevojke koje zele smrsaviti i koje jos uvijek neznaju od kuda da krenu me prate.Bit ce super ako uspijem uciniti nesto za mjesec dana,tada ce mozda i neka od vas biti motivirana da krene.smatram da je to mozda ipak malkice bolje rijesenje od placanja teretani i traje svega 30 minuta.Danas mi je bio prvi dan vjezbe i dijete.voljela bih da se izmjerim, vazem slikam i da dijelim iskustvo koje ce mozda biti korisno i motivirajuce za ostale curke.sta vi kazete??
2014 12 12
Bravo, ja sam skinula 10kg samo s tim što sam auto zamjenila biciklom [:zaljubljen] samo naprijed držim fige.
2014 12 12
iskreno, i ja sam mislila ma laptop i svaki dan ću ja tako-na kraju-moš si mislit, uvijek neki glupi razlog i jednostavno propustim. onda sam se upisala u teretanu 2x tjedno, na new body i zakon je, platila sam znam da moram ići i nema izgovora. mogu ti reći da se baš super osjećam, motivirana sam tamo drugim djevojkama i trenerica je tamo koja to vodi i nema zabušavanja kao kod kuće.. vidjet ćeš kako će ti ići kod kuće - ako ne počneš izbjegavati i propuštati - svaka čast :) ako ne, svakako preporučam da upišeš neki program u teretani - isplati se :))
2014 12 12
A da podijelis s nama video
2014 12 12
ma jasno da,nije toliko stvar gdje treniramo nego koliko i kako smo motivirani.ja sam recim stravicno nedisciplinirana i hiljadu puta sam kiksala.posto vise nevjerujem sama sebi,strah me uzalud baciti 300kn [:sokiran] Pomirila sam se sa cinjenicom da ce biti tesko ali nista neide bez napora i znoja.hvala za fige ja sa nadam da cu ovaj put napraviti posao kako treba.
2014 12 12
daj link videa?
2014 12 12
Ja sam već spomenila nju u jednoj od temi vježbanja. Od prvog mjeseca do šestog, sa konf.broja 42 , vratila se na svoj 38. Odlična je i funkcionira!!! Moj je bio princip ovakav. Nacrtala sam si na papir 108 kućica-tako mi je ispalo na A4 formatu :) Stavila na frižider i svaki dan ponosno križala,kada sam odvježbala. Prvo je bilo koma..a kasnije sreća,zadovoljstvo!!! Sretno i NEMA odustajanja!!!!
2014 12 12
raspitaj se malo za cijene tih programa, kod nas u osijeku je oko 120kn, ne mora bit da je baš 300...
2014 12 12
ma jasno da,nije toliko stvar gdje treniramo nego koliko i kako smo motivirani.ja sam recim stravicno nedisciplinirana i hiljadu puta sam kiksala.posto vise nevjerujem sama sebi,strah me uzalud baciti 300kn [:sokiran] Pomirila sam se sa cinjenicom da ce biti tesko ali nista neide bez napora i znoja.hvala za fige ja sa nadam da cu ovaj put napraviti posao kako treba.
2014 12 12
Jillian je meni genijalna [:sramezljiv] ja sam se nje hvatala nekoliko puta već, najdalje što sam došla je do sredine 2. levela [:frustriran] i onda sam iz nekog razloga prestala...nakon 1. puta sam imala upalu mišića da sam klizila s kreveta jer se nisam mogla osloniti na noge, ali nakon tjedan dana je tijelo već nekako napetije i bolje se osjećaš...plus što ona nabrijava i tjera pa sam se ja i svađala s njom [:smije] [:smije] ali u svakom slučaju mi je ona super i gluposti su mi bacat novce na teretanu, jer se i doma mogu napraviti čuda, samo treba čvrst stav [:smijesi] ja sam u zadnje vrijeme zabrijala na insanity, doduše u teoriji [:smije] jer mislim da bi krepala kad bi provela u praksu, jer nisam baš u formi, ali možda se ohrabrim [:sramezljiv]
2014 12 12
samo odes na youtube i upises 30 days shred jillian michael i to ti je to maja :) nije lako kao sto se cini ali...sto se mora mora se.vanja ja sam se iznenadila koliko sam ja tesko podnijela danasnji trening od 30min ej ja 30min nisam mogla izdrzat groozno..i ja cu si nabaviti neki kalendaric.evo stavit cu i video da vidite
2014 12 13
evo stavila sam i video pa mozete vidjet kako izgledA prvih 10 dana.nakon deset dana prelazi se na level2 pa nakon 10 na level tri
2014 12 13
SandraARii [:smije] znam,znam...čini se kao piece of cake, a zapravo je teško, bez obzira što je samo 30min [:smijesi] meni su sklekovi bili užas i oni čučnjevi s bučicama [:boji] , sva sam se tresla...zahvaljivala sam Bogu kad kaže it's cool down time [:smije] [:smije]
2014 12 13
radila sam Jillian i dobra je, samo meni je brzo dosadilo i trebalo mi je nešto aktivnije. Prošla sam sve njene programe koje sam mogla naći i iz iskustva mogu reći da djeluje. Nema nekih opasnosti od ozljeda ako se pazi i popiti magnezij prije. [:kesi]
2014 12 13
ajme, mogla bi i ja ovo probati nakon nove godine [:smije] inace, moze se smrsaviti vjezbanjem ispred laptopa, ja sam pred pol godine tako skinula desetak kila (plus pazila sam da jedem zdravije kolko je to moguce) [:smijesi]
2014 12 13