Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nikad toga nije bilo!!!

Idem danas s mamom u kupovinu namirnica i u 3 trgovačka centra,na izlazu ista priča,samo različite udruge, skupljaju za socijalno ugroženu obitelj, bolesnu dječicu, i ostalo, a jedna gospođa čak nije imala ni volontersku iskaznicu. I ta nas zaustavi, a s obzirom da smo več u prvom dučanu,kad smo bili, kupili hranu i namirnice za iste, u ova dva nismo ništa ostavili. Več mi mjesecima kelje onu markicu crvenoga križa, čak je i crveni križ obilazio kuće i skupljao novac. A mene sad zanima kud to sve ode?? Da li uopče potrebiti primaju tu hranu i te novce?? Ili se opet neko bogati na tuđoj muci, i otrgnutoj korici kruha iz vlastitih usta? Gdi je tu država? Kolko će samo koštati ove predsjedničke kampanje i koliko će se samo novaca ulupati u ološ koja nas samo podkrada?! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Ovoga nikada nije bilo,takva bijeda i siromaštvo! Sramota! [:frustriran] [:frustriran]
2014 12 13
I mene su neki dan tak gnjavili...sve oni muljaju i sve je to legalni lopovluk lijepe nam nase,kao i sve ostalo.Gadi mi se vec sve to,kako se bogate na gladnim ljudima [:frustriran]
2014 12 13
to sam se i ja pitala ,neki dan ,mene isto zaustavljaju svakakve udruge po gradu ,sve ih je više i više,i uvijek se pitam gdje to zapravo ide i kome ,i sve se više mislim da ode tamo gdje ne treba. i kome ne treba a sto sew tiče crvenog križa ,sada je i nametnut putem pošte i tiska ovaj tjedan [:vrti]
2014 12 13
Na žalost mnogima je potrebno, ali ovo što se svakodnevno događa, mogu opisati samo ove riječi LOV U MUTNOM [:vrti]
2014 12 13
Meni je samo žal kaj se ona Kita i Josipović šepure po svud i opet neka lažna obečanja a ljudi su na dnu [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 12 13
radijedam 100 kn nekomu kome stvarno treba nego takvima kg brašna za kojeg ne znam gdje će završiti ...
2014 12 13
Nas je bilo sram proći zamo kraj njih a da ništa ne ostavimo jer su doslovce molili za pomoć, i kako da smo kraj njih prošli a da nismo ništa dale, bila bi sramota, a bile su u tom prvom kad smo ostavljale, jedna mlađa cura cca 18 i jedna kojih 30 god, još su tam nešt naslikavale, jednostavno nam je bilo neugodno pro a da ništa ne ostavimo
2014 12 13
E danas sam dobila od banke stanje računa, i naravno uplatnicu za neke donacije za djecu, nije da mi pare rastu na drveću kao i svima nama,da znam da cu pomoći nekom djetetu dala bih, ali tko zna gdje zapravo idu ti novci... više puta sam poslala pakete s novim stvarciama za domacinostvo i nesto hrane koliko sam mogla,obiteljima koje zaista nemaju, i to mi je drago,da bar nečime mogu pomoci,ali ovo po centrima je uzas [:tuzan] znaci i ja mogu tamo stati sa strane i fino skupiti si novaca ili namirnica...pazite kome darujete nesto!
2014 12 13
vjerujem da ima onih koji skupe pomoć i doniraju gdje stvarno treba, a vjerujem da ima i one druge crne strane u svemu tome. Također vjerujem da ima sve više ljudi kojima treba pomoć, ali i masa onih koji to zloupotrebljavaju. I žalosti me što ja crnčim ko konj da bi neki drugi imali od toga koristi. A da ću uvijek pomoći onima koji to trebaju- hoću u okviru svojih mogućnosti i procjeni
2014 12 13
strašno [:tuzan]
2014 12 13
Dovoljno vam je vidjeti snimke iz Gunje. Gdje god da ide novac- tamo ne ide. Žena sjedi u kontejneru u kaputu, a ide na vanjski kemijski wc. Po zimčugi. Šta se tamo govnari ne slikaju s novim lažnim obećanjima. [:frustriran]
2014 12 13
bas pricam s kolegama nekidan, meni je drama ic u kaufland, prvo na dnu stepenica neki tandrce na gitari i zica pare, na vrhu stepenica mi tura papir pod nos i zica pare malo dalje na ulazu njih dvoje mi opet uvaljuju papir, na izlazu vicu djecje seeeeloooo, malo dalje unicef, za kraj me doceka tele2. muketi sjasite mi!!! idem po kruh i necu da vicu zamnom i maltretiraju me! kolega je jednom otresao (doslovno) jednog od tih cimavica, bome i meni cesto dodje, jos kad kazem ne zanima me a oni kaskaju zamnom i vicu pa za djecu je. ma mars!
2014 12 14
angelwing ,potpisujem svaku riječ. [:kesi]
2014 12 16