Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

vase misljenje

Nemoj zaboraviti da je bolnica najčešći izgovor.
2014 12 14
ja sam nažalost ove godine dva puta završila u bolnici sa djetetom baš kad sam dogovorila prodaju i zamjenu, to se valjda baš tako potrefi kao kad radiš kao prodavač u trgovini pa nema nikoga i onda kreneš na wc i imaš pun lokal ljudi, nevjerojatno [:hihot] ali odmah sam kontaktirala cure ovoj za zamjenu sam rekla da ne šalje dok se ne vratim a i ova druga cura je imala razumijevanja ali bila sam u kontaktu stalno s njima, također imam razumijevanja da nekad se jednostavno ne stigne i samoj mi se nekad ne da na slobodan dan ići u grad slati paket ali onda to curama i kažem i pitam ako nije problem sačekati jedan dan, sve je stvar komunikacije.
2014 12 14
ja sam imala negativnih iskustva i svakakvih laganja ovdje. Ali evo, ako je razlog stvarno bolnica, sto u mom slucaju je, da im slikam otpusna pisma, nalaze?! Ne shvacam zasto bi netko izmisljao razloge, a onda ipak poslao nakon par dana. Pa ili nece uopce poslat ili je razlog istinit. Ali shvacam sto zelite reci i u pravu ste jer ima stvarno svasta ovdje
2014 12 14
Jedno je kad ti se dogodi hitna slučaj pa si onemogućen, no ovdje pravilo 100% poz.pov. preko 100 feedbackova, nije garancija ničega apsolutno ničega osim da je ista imala vagon suradnji. A pitanje je hoće li nastaviti tim tempom. Većina cura dobije perje pa misli kako "stigne" poslati paket, ne osjeća nikakvu obvezu javiti o mogućoj odgodi slanja ili slično.
2014 12 14
Ključ je dobra komunikacija (pritom mislim i doza pristojnosti).... [:kesi] Postavi se kako bi ti želio da se prema tebi postupa...
2014 12 14
1 2