Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ignoriranje na upite!!

Pa mislim stvarno, zar je tesko odgovorit na j..... Poruku!?! Pise Ona u temi o zamjenama`` i ja i ja ``i stavi smajlica.ja posaljem upit a udostojit se na odgovor naravno nece.pa makar i uljudno- nebih hvala.- Kao tonu poruka dobije pa ne uspije,jel?il nema kad.imam i ja i posao i dvoje male djecice i kucu na glavi pa uspijem puno toga! [:ljut] Al takvih ima uhuhu,nije Ona sama.pa nemojte stavljat da ste za zamjene ako niste.ja svaciji ormaric pronjuskam i kazem zalim ili nadjem nesto,iako trenutno i nisam za zamjene,al cesto mi nesto iskrsne.stvarno bi sad izbestimala al ne smin [:ljut] Eto samo sam to htjela rec.morala sam
2014 12 15
Sve podpisujem [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2014 12 15
Meni su još bolje one koje pošalju dal sam za zamjenu,odgovorim da jesam za neku njezinu stvar i više ništa ne odgovori ili ne odgovori i označi to kaj sam htjela pod prodano. [:hihot]
2014 12 15
evo moj slucaj, nadjem kod zenskice haljinu za novu godinu pitam za zamijenu, moze, odabere par stavri, nakon toga nadjem i kosulju pitam moze li jos sta za nju odjednom haljina nije u redu i za kosulju bi nesto drugo, nakon dva dana trazim podatke kad ona prodala sam ju novci su mi potrebniji wtf...................komaaaaaaa,
2014 12 15
Ma da pop..... ! Pa ako ne mi ne ide prodaja onda cu cirnit u druge ormare bar da se zamjenim,da se necega svojeg rijesim. Ma s mutavim nemos. A sve znaju da se vidi kad su posjetile kr
2014 12 15
da i to Ravenroool ... ili ima stvar za 50kn,,, ali ako mijenja onda je 90kn... [:hihot]
2014 12 15
Inače ne komentiram po forumu ali ovo moram potpisat! To je stvar kulture najviše, ja isto imam hrpetinu obaveza pa uvik nađem vrimena za odgovorit na poruku...koliko vremena uopće traje prosječan odgovor? [:kesi] al stvar je u tome što ja volim odgovarati i volim biti tu, da ne volim i da mi se ne da, ne bih bila...eto, valjda nismo svi isti jel..
2014 12 15
[:smijesi] [:hihot]
2014 12 15
Evo i mog slucaja ... Pitam za zamjenu/prodaju..od nekih odgovor uopce ne dobijem(a uredno su tu),onda me te iste pitaju za zamjenu nakon nekog vremena..sta bi trebala!!? Dobim upite o zamjeni-odgovorim da moze ..i opet nema odgovora! Tko je tu lud ??! [:boji] Ako nečeš zamjenu,napisi nežeeelim!! I nemoj mi debelim slovima na profil pisat NEMA ZAMJENE i onda mi poslat 100 upita o njoj [:hihot]
2014 12 15
Ja ne razumjenm, ako posaljem upit za mjere nečega i jos dodam pitanje o mogucnosti zamjene, ili jednostavno pošaljem upit za zamjenu, zašto se na takve poruke ne odgovara? Jer ja taj artikl želim, znači da sam spemna i kupiti ga ako prodavač nije za zamjene. Nikad mi to nije jasno, poslala sam ovih dana barem 50 poruka, a dobila sam 7 odgovora. Sad i da hoću, ne mogu kupiti jer mi se nitko ne javlja [:vrti] [:vrti]
2014 12 15
jel meni može neko objasniti zašto je neka stvar npr 50,00kn, a u zamjeni 80,00 ili 100,00kn bubam sad? [:sokiran]
2014 12 15
DijanaDijana6, to ni meni nije jasno, voljela bih kada bi pristojno odgovorile da nisu za zamjenu, i poslale mi mjere artikle, sastav ili što me već zanima jer često puta nešto želim i kupiti. Ali kada mi ignoriraju poruku onda smatram da se radi o elementarno nekulturnoj osobi i sa takvima mi se ne posluje [:vrti]
2014 12 15
o ovo cijena za zamijenu je veca je komaaaaaaaaaaaaaa, kakva su to pravila, ako prodajem 50 ako mijenjam 150 , na takve poruke samo odg ne hvala, nije u redu nikako
2014 12 15
upravo tako potpisujem i ja stvarno ima mutavih [:hihot]
2014 12 15