Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Završila sam s ovim !!!!

Dakle krpičarke, ovdje se opraštamo !! Sad ima da kažem sve što mi leži na duši i zbog čega ću imati psihičke ožiljke otkako sam na ovoj stranici !! Prvo, pun mi je k***c ljubomornih, nedoje**nih, nadr**nih žena! Prijavljivanja dobrih artikala zbog ljubomore jer su jeftiniji kod drugih! Sram vas bilo, ovo je čisti kokošinjac!! Kad vidim kako se neke ponašaju, što pričaju i rade sramota me što sam žena! Curu ste gnjavile i prijavljivale joj artikl s kremom iako se iz aviona vidi da je njena slika. Meni ste prijavljivali jer sam curama pokušaala pokazati kako stoji haljinica koju sam kupila i ne mogu je slikati na sebi jer mi ne stoji pa je i prodajem zbog toga. Drugo, osim što nije bilo ništa od administratorice, druga administratorica i to privremena se voza po ovim krpicama i radi što hoće. Obrisala mi je 5 artikala sa slikom s neta ( to je ok da se razumijemo), aliiii....obrisala mi je još 10 sa mojim slikama!!! Tagovi su ispravni jer nikad nisam stavljala krive jer i meni to id ena živce, slike su bile moje !!!! Tu sam pukla i definitivno mi ovo u životu ne treba.... Da nam svima tu ponašanje diktiraju dvije osobe koje da su zgrabile Boga za jaja. Treće, pohvala svim curama s kojima sam surađivala i sa kojima nisam ali su iskrene i poštene. Samo tako nastavite jer ste vi cure jedina dobra stvar na ovoj odvratnoj već stranici. Adios!
2014 12 15
'đenja i sretno! [:smijesi]
2014 12 15
A baš kada sam ''srela'' jednu dragu curu, ona ode [:place]. Nisam dugo aktivna na MK ali me iskreno iznenađuju neke nelogičnosti koje se ponavljaju i nitko ne reagira [:tuzan]
2014 12 15
Sve si dobro rekla nekima je ova stranica za lječenje svojih frustracija i nedostatak seksa [:jezik]
2014 12 15
A zašto se uopce nerviraš oko tih nazvanih ljubomornih žena? Radi svoje i udri brigu na veselje. Ne živiš od njih niti su ti bitan faktor u životu. Sto se tiče admina... Zar su tvoji živci vrijedni toga? Obrise tvoje artike, ti ih opet stavi. Pa ako treba ici u krug, vrti se. Nije vrijedno da odlaziš zbog toga... Naj gora stvar ovdje su prevarantice koje svaki dan iskaču ne znam ni ja od kuda, nakotilo ih se da te Bog sačuva. Sve ostalo uopce nije vrijedno nerviranja. U svakom slučaju i kako god odlučila, sretno [:smijesi]
2014 12 15
Ispricala se pomocnica adminke da su nastradali neki artikli koji nisu trebali, pa je rekla da se stave opet. Ali cisto da pitam koji su to bili tvoji artikli koji su nestali a bile su tvoje slike i ispravni tagovi? Sto si prodavala a da je bilo zabranjeno?
2014 12 15
Draga moja, neka si rekla što ti je na duši jer suosjećam sa tobom definitivno. Nemaju očito gdje izbaciti to sve iz sebe pa onda zaje*** ostale cure ovdje na krpicama i gledaju samo kako bi nekoga izvrijeđale i omalovažavale ili kako bi nekoga sje***. Užas, žao mi je što odlaziš.
2014 12 15
Obrisali su artikle koje naručujem. Dakle stigla mi je neka stvar koju sma sebi naručila, poslikala sam je i stavila tu i napisala da naručujem a neke su bile i odmah dostupne. I onda je obrisano pod izgovorom d bih ja na forumu trebala otvoriti temu za to. Dakle, svaki dan trebam napisati temu : Ja naručujem, provizija 5 KN! I onda vas tu sve gnjaiti da svaka tema bude takva. Tagovi su ispravno, slike su moje. Mogla sam ispod napisati : ringe ringe raja pa šta koga briga..na mom profilu su moje stvari, ne prijavljujem druge cure, ne svađam se s njima, napišem ispod da naručujem i to je to...nisam imala 10 strana naručivanja, nego jednu ili jednu i pol, sve osalo je bilo moje.... Kažem, za slike s neta me briga, tu su u pravu i to je to. Ali ovo je sad već suludo !
2014 12 15
Ma proci ce. Nisu Krpetine ( [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ) te takve face kakvih ima uostalom svugdje... Ma zabavno je ovdje i potrebna si nam....potrebne smo jedne drugima, vjeruj mi. Jedina prava mana zena je sto se ne drze zajedno. A gdje ces na neku macho stranicu [:hihot]
2014 12 15
Hahaha, hvala vam cure na porukama u inbox i na podršci [:poljubac]
2014 12 15
''Drugo, osim što nije bilo ništa od administratorice, druga administratorica i to privremena se voza po ovim krpicama i radi što hoće. Obrisala mi je 5 artikala sa slikom s neta ( to je ok da se razumijemo), aliiii....obrisala mi je još 10 sa mojim slikama!!! Tagovi su ispravni jer nikad nisam stavljala krive jer i meni to id ena živce, slike su bile moje !!!! Tu sam pukla i definitivno mi ovo u životu ne treba.... Da nam svima tu ponašanje diktiraju dvije osobe koje da su zgrabile Boga za jaja. '' molim te - to su bili artikli gdje vršiš narudžbe svih boja i veličina - to je zabranjeno Duri se ti kolko hoćeš ali kršiš pravila [:vrti] Citiram tvoj opis ''o meni'': STVARI KOJE NARUČUJEM ( * ) : NE MIJENJAM - logično, jer isto tako onda mogu fino uzeti i potrošiti pare na vaš artikl a ne se zaj* s naručivanjem. Ispod svake slike su uvjeti, OBAVEZNO PITAJTE ZA MJERE. Imam li te stvari kod sebe ? - Nemam, zato piše ispod da naručujem
2014 12 15
gle kako tema nestaje...3....2.....1
2014 12 15
harpo [:smije] Potpuno mi je nejasna konstrukcija prijave (i brisanja) artikala koji ne krše pravila zbog ljubomore. Mislim da ste zabrijale na neku nepostojeću važnost i zvučite mi kao srednjoškolke. A sve to zato što ste nesposobne pročitati i držati se pravila [:pospan]
2014 12 15
Još jednom apeliram da se pravila napišu u obliku slikovnice za one koje su mentalno uskraćene.
2014 12 15
Hanami hahahhahahaha [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place]
2014 12 15
1 2 3