Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Završila sam s ovim !!!!

hanami [:smije] [:smije] Čitam i ne vjerujem, toliko pizdit, a zapravo je sama kriva... ah žene, žene... [:vrti] I još mislit da ju se prijavljuje jer su tu sve neke ljubomorne ženske.....
2014 12 15
Ja ne vjerujem kako odmah sve popuše priču o žrtvenom janju [:sokiran] Samo trebaš znati ispričati i svi će ti davati podršku i maziti te! Gledajte žene ako želite da ova stranica dođe u red, od nekud se treba početi! Trenutno je to brisanje ZABRANJENIH artikala. A što je nedopušteno daisy12345 je gore linkala. Tema je otvorena svima i svatko ju može pročitati u bilo kojem trenutku života
2014 12 15
Ovu temu Vam neću obrisati, ako želi to može učiniti Admin1, jer prema odgovorima mislim da je sve jasno. Predramatična reakcija, ako se mene pita. Pozdrav, privremeni admin2.
2014 12 15
zato što je i ovo reklama za profil [:smije] svi će pogledati na što su druge toliko silno ljubomorne [:smije] dno dna
2014 12 15
ako se mogu ubaciti trenutak dok je privremeni admin tu na threadu, zanima me jedan detalj, pa ako može odgovor zanima me zašto nije dozvoljeno prodavati artikal koji jest tehnički predviđen kategorijama na ovoj stranici, ali ima i dodatnu funkciju, a ta dodatna funkcija pak nije predviđena kategorijom tu konkretno, mislim na fitness pomagalo (fitness tracker, nešto kao sofisticirani pedometar) koje ujedno pokazuje i vrijeme i izgleda kao sat, zašto to ne smijem staviti pod satove? to naime jest sat, stavi se oko ruke, pokazuje vrijeme, ali k tome još prikuplja podatke o dnevnom kretanju, kalorijama i slično, pa te podatke bežično šalje na app na mobitelu pretpostavljam da mi nema smisla sad tu problematizirati zašto sportski accessories nije dozvoljen tu na stranici, ali ovaj gadget konkretno, među ostalim, jest i ručni sat - nije li to tehnički dovoljno da oglas preživi na kategoriji satova? hvala [:smijesi]
2014 12 15
anajack, onda bi ti mogla pomalo brisati svoje artikle posto duze vrijeme trubis po forumu da odlazis sa krpica..sretan put [:smije]
2014 12 15
Hm.. vidiš nisam o tome razmišljala kao o sportskoj opremi nego kao o tehnici koju bih trebala brisati, pa sam zbog toga maknula.
2014 12 15
Mislim da ni kao sportska oprema nije dozvoljeno, jer sam imala sportske bočice/termosice koje su mi brisane, mislim da ništa iz te klase accesoriesa za u teretanu nije konkretno dozvoljeno, barem koliko ja znam. Ali za ovo sam se nadala da bi moglo preživjeti budući da izgleda kao sat i pokazuje vrijeme, među ostalim.
2014 12 15
Di ima kupit nutela, di ima kupit haljina, di ima kupit ovakva majica, di ima kupit ovo, di ima kupit ono, trebam link na ebayu za ovo, za ono ... Ma kakvi, to nije reklama. [:sokiran]
2014 12 15
Da, baš šteta.
2014 12 15
Pa ti jos imas 85 artikala i cekas ocito da te netko gladi po XL guzici, jer tvoja velicina nije L, nego XL, pa da ne ispitujes vise gdje ima za kupiti reaaaaalan L [:smije]
2014 12 15
Pod kategorija sat se misli na ručne satove (asesoar/nakit) a ne zidne satove. Za sportsku opremu još mislimo šta ćemo, trebamo neku kategoriju možebitno za to ubaciti.
2014 12 15
[:poljubac]
2014 12 15
Bok admin, ovo nije zidni sat, ručni je [slika:aeec360a-1164-4342-aa85-5d8142a6b578] jedini je problem što ima dodatne funkcije nevezano za to što je sat, ali po tome je isti kao npr sat koji ima ugrađeno svijetlo/lampu, a recimo lampe nisu dozvoljene na krpicama
2014 12 15
količina gluposti koja dolazi iz vaših usta iliti s vaših profila je zapravo fascinantna :D Nije reklama jer smatram da mi to nije potrebno. Mami svojoj sve to fino recite jer sam sigurna da joj stalo više od mene do vaših mišljenja. Profil se ne može obrisati osim od strane administratora kojoj je poslana poruka da to učini. Žao mi je iskreno što mislite da je vaše mišljenje ovdje zaista bitno ;)
2014 12 16