Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

nema više ...

Ovdje nema više zanimljivih tema, sve same aukcije,zamjene,prodaje,zarade, al ruku na srce, aukcije su preplavile ove krpice, i treba ih zakonom zabraniti! [:smije] Pa ovom prilikicom da pozdravim sve,a pogotovo moje divne curke, znaju one! A i znam da će se prva javit moja IvanaH [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Kaj mi radite ovih dana??? Evo da se i ja malko pohvalim, napokon sam izašla iz depresije!! Woohoo!! [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 16
fakat nema [:tuzan] baš je boring... i kaj su te aukcije opće dozvoljene? [:znoji]
2014 12 16
AUKCIJA [:kesi] [:smije] nošene pamučne gaće s neobičnim žutim mrljama,ali to je zanemarivo jedva se vidi, početna cijena 680kn, bid 350kn [:smije] Nista cure otvorite teme o seksu squirtanje,masturbacija,oralni seks,ljubavnici, a b c D točke....i bit ce pisanja [:smije]
2014 12 16
hahahahahahahahaha e sad sam se fakat nasmijala, eee vidiš vidiš neloša ideja [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 17
ja isto ne kuzim kaj se dogada, ali stvarno je postalo dosadno na stranici [:hihot]
2014 12 17