Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako je Adminka ukrala Božić br.3 ILITI Pravda na Krpicama

Nakon KRITIKE upućene dragoj nam Administratorici jer mi je obrisala temu u kojoj je bilo navedeno da poklanjam bilo što s mog profila osobama kojima je bilo što potrebno, bez ikakve obaveze - dobila sam BAN na Forumu. Nakon upita zašto među silnim temama o rasprodajama, sniženjima i ostalom, baš tu temu obrisati kad sam samo željela nekome uljepšati Božić, dobila sam BAN na Forumu zbog REKLAMIRANJA [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Odkada je reklama željeti nekome nešto pokloniti i uljepšati Božić? Od silnih tema o rasprodajama i sniženjima koje niču kao gljive poslije kiše, draga nam Adminka odlučila pravdu dijeliti na meni koja POKLANJAM!!!!! I blokirati me [:vrti] Naravno na poruke u Inbox Adminka ne odgovara, pa eto drage moje - samo da znate OVAKO se dijeli pravda na Krpicama..... PS. očekujem da ću sad biti trajno ili blokirana ili izbrisana s Krpica... Draga Adminka i tebi sve najbolje za Blagdane Mia1975
2014 12 20
ja sam bila blokirana sa foruma dobrih 10 mj. također zbog sitnice, ma da ovo tvoje ne spada ni približno u to da te se blokira... [:vrti] [:vrti]
2014 12 20
[:tuzan] [:tuzan] Baš žalosno..
2014 12 20
10 mjeseci??? i onda ti voli krpice... teror
2014 12 20
e da......i to zbog takve gluposti...i naravno uopće mi adminka nije odgovarala na poruke.......a još žalosnije toliko su cure, žene tražile koju kakvu pomoć u vezi svačeg, iskustva......toliko bi mi odgovorila a ne mogu........i to 10 mj......... [:place] [:place] [:place]
2014 12 20
Koliko si tema otvorila i jesi li ih brisala nakon 1 dana ili?
2014 12 20
@ harpo - otvorena je jedna tema za poklanjanje, navedeno da ako nekome nešto je potrebno, a ne može se priuštiti kupnju, da se javi u inbox - poklanjam bez ikakve obaveze bilo što... Tema obrisana od strane Adminke u roku sat-dva.
2014 12 20
OMG [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2014 12 20
Dobro ja sam očito vidjela više takvih tema (neznam tko su bile otvaračice), svaka je otvorila svoju a nije li i Admin otvorio svoju temu "Poklanjam"? Vjerujem da je zato obrisao tvoju, no ban [:sokiran] to je malo too much...
2014 12 20
sorry na tipfelerima - ljuta sam k'o puška [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 12 20
Vidim da je princezica i moju stavila na popis...na prste jedne ruke mogu prebrojati koliko sam otvorila dosada tema za reklamu. No greška njena ja sam principjelna pa brišem teme. Mene samo zanima kad se Alex reklamira nitko ništa ne komentira...čisto sumnjam da su baš zauzete...ni mu ni be.... [:jezik]
2014 12 20
@ harpo31 - pa da je kulturno odgovorila i obrisala sve teme - ne bi riječ rekla. ali raprodaje i sniženja teme niču kao gljive poslije kiše, i kad ju hoćeš upozoriti da ne radi kako treba, te da se treba držati istih pravila za sve - dobiješ BAN. Uzalud šalješ privat poruke - to je čisti IGNORE. Sad sam joj ostavila negativnu, pa da vidimo koliko brzo će si to obrisati
2014 12 20
[:tuzan] [:tuzan]
2014 12 20
S pravom...jer takvo " dijeljenje pravde" nije ok...nedavno je isto bilo -tko je bio glasniji u kritikama prema adminu koje su potpuno istinite- bile su blokirane
2014 12 20
o tome pričam - neke članice mogu očito otvarati teme rasprodaja kako žele, a kad želiš nekome pokloniti i uljepšati Božić (idem onom: dobro se dobrim vraća) - briše se u roku keks.
2014 12 20
1 2 3