Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako je Adminka ukrala Božić br.3 ILITI Pravda na Krpicama

[slika:e81bc5db-7c34-4815-847d-9705574e8f5a]
2014 12 20
ma sve mi se više gade ove krpice. svaka čast većini članica, ali ovo je postalo presmiješno. trebale bi mi cure otvoriti neku svoju stranicu za prodaju/kupnju/zamjenu [:zaljubljen]
2014 12 20
Moj dr profil blokiran vec 3tjedna, na poruke ne odgovara, ionak mi svejedo nego me zanima cisto zbog cega....ma ionak sam tqmo pocela sve brisati....
2014 12 20
Sramota [:vrti] Al nažalost ništa nas ovdje više ne može iznenadit, adminka je već tisuću puta dokazala da je nesposobna i da definitivno ne razmišlja. Kako bi moja tata rekao "nije ni za q***" [:smije] Vidim da briše i postove, znam da sam nekaj komentirala na onoj tvojoj prvoj temi i sad vidim da posta nema.
2014 12 20
Klonim se foruma jer mi se prilično zgadio, ali....Za poklanjanje postoji tema. Ako je zakrčena imaš opciju kad ulažeš artikl lupiti poklanjam, a ne prodajem.I, vjeruj, djeluje. Provjereno. Poklanjanje bi trebao biti plemeniti čin, a ne nešto čime se reklamiramo po forumu. Rekla bih da je i to jedna vrsta reklame. Poklanjam naušnice, pa pogledajte još par mojih tema, bla, bla, bla... [:pospan] Poklanjam nešto pa mi se 7 dana svi klanjaju na forumu i dižu me u nebesa. Ne pričam o tebi, naravno. Ali vidjeh i takve stvari. Što je to? Samopromocija ili dobrota, pitam se? Uvijek isti likovi. Znam masu cura/žena koje pomažu i poklanjaju, ali rade to dostojanstveno i u tišini. Sorry, meni su i ovakva poklanjanja dernjavom na forumu vrsta reklame i osobno odbojna. Jedino u čemu se svi slažemo je adminkino (ne)djelovanje. Tolko od mene.
2014 12 20
@ oldtajmerka - hvala na prijedlozima. mislim da ste fulali poantu - nisam imala namjeru pokloniti samo da poklonim, već nekome tko si ne može priuštiti kupiti, uljepšati božić. 1.da sam stavila pod artikl da poklanjam, javljale bi mi se cure koje bi i samo ušičarile, a ne samo one kojima je zaista potrebno. 2. iskreno ne da mi se, niti imam vremena mjenjati svaki artikl i na njemu pisati da poklanjam ako nekome treba, a ne može si priuštiti kupovinu. 3. probala sam i staviti novi oglas i navesti, ali mi ga je adminka u roku 5 minuta obrisala. 4. već sam više puta poklanjala i nisam nigdje to pisala, radila sam to dostojanstveno i u tišini... 5. ovo je kritika postupaka Adminke, tako da je jedino to bitno. Sve najbolje za blagdane
2014 12 20
ps. zaboravih pod 6 - ne treba mi hvala, niti uzdizanje po forumima, to uopće niti je bila niti je poanta.... ovo nije kako kažete dernjava oko poklanjanja, ovo je dernjava oko NESPOSOBNOSTI adminke. možda da nas više se prodere, umjesto da se pokrivamo ušima po glavi i šutimo, bi naša draga adminka malo bolje radila svoj posao
2014 12 20
Rekla sam da ne mislim na tebe već na poklanjanja općenito. [:smijesi] Pa, bila nas je davnih dana šačica, ajmo reći, boraca za nešto. Uglavnom, doživljavalo nas se paranoidnim luđakinjama. Dok i drugi nisu osjetili na svojoj koži sve ono o čemu smo mi pričali. Nije bitno, zato je i eskaliralo jer nitko nikada nije ništa učinio. Zabij glavu u pijesak i šuti dok ne pokosi i tebe! Tako to ide, na žalost. Ja sam odavno odustala od borbe za išta na ovoj strani jer nema smisla. Reći će ti ako ti se ne sviđa slobodno produži, iako strana postoji zbog nas. Bez nas ne bi bila ovo što jest. I tebi sve najbolje!
2014 12 20
1 2 3