Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko osiguranje

Pozdrav :) Imam jedno pitanje, isteklo mi je dopunsko osiguranje, ja sam ga zakasnila produzit jer nisam bila u Hrvatskoj duze vrijeme, nisam ni znala da treba isteci. Isteklo je prije dva tjedna. Mogu li ja sad normalno produziti ili trebam cekati godinu dana? Dobila sam informaciju da moram cekati godinu dana [:frustriran]
2014 12 27
Pa moze se do kraja godine . Do 31.12 [:sokiran] Ja sam planirala ici u pon. !
2014 12 27
Jesi sigurna? Daj Boze da je tako [:smijesi]
2014 12 27
Sad nisam ni ja sigurna [:hihot] Pa nebi trebalo biti problema, sigurna sam da ce produziti
2014 12 27
Kad je tebi isteklo? [:smijesi] Ja se nadam da hoce, jer mi treba u ponedjeljak.
2014 12 27
Pa zar se ne produžuje samo? znam da je frendica imala i nije produzivala pa su joj dosle uplatnice da kao nije platila niti odjavila... jedino ako se radi o besplatnom dopunskom gdje treba dostaviti dokaze da se moze nastaviti na osnovu malog dohodka,nezaposlenosti itd...
2014 12 27
Piše mi 23.11 znaci 24. je bio badnjak, 25. bozic, 26. opet praznik. Ma produzit ce mi [:smije] NomadOrganic radi se o besplatnom dopunskom
2014 12 27
Polica se izdaje na rok od godinu dana sa mogućnošću automatskog produženja na slijedeća ugovorno razdoblje od godinu dana. Dakle nakon isteka osiguravateljnog razdoblja od godinu dana ugovor će se smatrati važećim i za naredno osiguravateljno razdoblje od jedne godine pod istim uvjetima po kojim je sklopljen, ako se osiguranik / ugovaratelj u roku prije isteka ugovorenog razdoblja pisano ne izjasni da ne želi produljenje sklopljenog ugovora. [:smijesi] Međutim, iznimno za osiguranike koji ostvaruju policu na teret sredstava državnog proračuna Republike Hrvatske ugovor / polica neće biti važeća i za naredno osiguravateljno razdoblje od jedne godine, već se ponovo utvrđivati postojanje uvjeta za stjecanje rečenog prava. Ove uvjete utvrđuje Zavod po službenoj dužnosti, a ukoliko su isti Zavodu nedostupni, dokaz o ispunjenju uvjeta za policu na teret državnog proračuna dužan je predočiti osiguranik, najkasnije do isteka tekućeg osiguravateljnog razdoblja.
2014 12 27
ComeStai kod mene se radi o besplatnom osiguranju. Sto se desava ako se ne produzi do isteka tekućeg osiguravateljnog razdoblja?
2014 12 27
Najbolje da odeš na zavod i provjeriš. Oni bi to automatski trebali produžiti (službena dužnost), ali ne mora značit, mogu tražiti da sve ponovno sakupljaš. I to će se vjerovatno desiti jer kasniš. [:smijesi]
2014 12 27
Ja sam produžila prije mjesec dana... morala sam čekati mjesec dana da krene vrijedit [:ljut] [:ljut]
2014 12 27
ja samo nastavim dalje placati rate i tako vec godinama, nikad mi nije dosla nikakva obavijest, valjda i dalje vrijedi tj valjda ne doniram kune uzaludno u proracun [:hihot]
2014 12 28