Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Privuku niskim cijenama, pa lupe nešto papreno

Stavljena je jedna cijena, a onda u opisu pročitamo 'cijena je samo mamac'. Ponekad čak ne piše ništa takvo nego nam ''pravu'' cijenu kažu kad se praktički već sve dogovorimo. I to obično 10-20 puta veću. U čemu je kvaka? To je bezobrazno. Kako/kome prijaviti? Samo onim gumbom za prijavu?
2014 12 29
ma nema tu pomoći [:jezik] baš sam danas gledala jedan oglas, super povoljna cijena. a u opisu "cijenu se dogovaramo u inboxu, svi znamo koliko košta ova marka"
2014 12 29
ima pomoći al nema admina [:hihot]
2014 12 29
moze, gumb za prijavu..ja sam za!! [:smije]
2014 12 29
Ovakve naušnice na Špancirfestu koštaju 10 kn par. Ja ih nakupujem svake godine, već me i prodavač gleda ''mala, pretjeruješ'' pogledom. [:hihot] [:hihot] Što se tiče navedenog slučaja, stisnula sam gumbić. No kako će se znati o čemu je stvar, kad nema kućice za komentar? Tako se bilotko može zezati s prijavama. Artikl inače ''košta'' 10 kn, a košta 220 kn...
2014 12 29
Ma, čim vidim cijenu 10 kn i neki ajmo reć super artikl, odmah znam da je neka navlakuša, i još ak je na naslovnoj. Baš bezobrazno, isto kao i slike nečeg što nemaju, samo da privuku ljude.
2014 12 30
Jos jace je kad vidim cijena necega za prodaju evo npr 50kn a za zamjenu dupla, pa cemuu [:sokiran]
2014 12 30
treba brisat sve oglase redom koji imaju istaknutu jednu cijenu, a u opisu sasvim drugu cijenu
2014 12 30
istina, navlakuše treba ukloniti...ne znam ni sama koliko sam puta vidjela da netko poklanja neki predmet a u opisu cijena da se us**** beeeep [:boji] [:boji] [:frustriran] [:frustriran]
2014 12 30