Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pošta zeznula!!!

Slanje običnom poštom nema nikakve garancije,ja sam tako ostala bez jedne haljine.I nikad više neću pristati na takvo slanje.U pošti znaju da im ne možete ništa ako se tako nešto ne pojavi na odredištu pa si mogu lako i prisvojiti paketić.
2014 12 31
znaci ne mogu nista.a onda odsad da saljem preporuceno?sta bi sad mogla ucinit uopce da sam poslala preporuceno.nemam bas iskustva pa da znam za ubuduce izgleda da je onda sigurnije tiskom jer vidim da dosta vas ima eugodna iskustva s poštom [:tuzan]
2014 12 31
tiskom tek nije sigurno, od smotanih prodavačica do toga da svaki drugi dan nekom nestane paket ili paket pošalju na krivu adresu još uvijek ne kužim kako to uspiju poslati na krivu adresu?
2015 01 01
Nama se zagubio preporuceni paket. Kupcu smo odmah vratile novac.Nakon vise od mjesec dana zvanja,pisanja potraznica i nebrojenih posjeta posti, prije dva tjedna su javili da je paket nestao i da nije pronadjen. Odobren nam je zahtjev za naknadu stete i postarine. Sve skupa jako sporo i lose organizirano.
2015 01 01
Dakle platila sam usluga nadoslanja, zvala danas poštu ispada da oni nisu dobili nikakav zahtjev, i sad kako da dobijem pvorat novca, nisu mi dali nikakvu potvrdu samo račun imam [:frustriran] a paket je vraćen pošiljatelju
2015 01 09
Uplatila sam curi 95 kn za tajice, poslala je obično, ja tajice nisam dobila, tražila sam povrat novca,a ne želi vratiti novce jer misli da nije njena greška već greška pošte, što vi mislite u ovom slučaju, da li se novci trebaju vratiti ili ne ?Ja kao prodavač garantiram za svoje stvari, i odmah bih ponudila povrat novca.
2015 01 09
Ovisi o tome jeste li dogovorile obično slanje ili je ona tako poslala samoinicijativno. Ako ste tako dogovorile onda ona nije odgovorna za gubljenje i ne treba ti vratiti novce. Ako ste dogovorile preporučeno, a poslala je obično, trebala bi vratiti lovu, a i zaslužila je negativnu. Ja kao prodavač garantiram za svoje stvari u onim slučajevima u kojima je to moguće, no, ako kupac inzistira na običnom slanju, to je onda njegova odgovornost.
2015 01 10
Ja sam cura koja je poslala taj zagubljeni paket o kojem piše ZaraGuessHR..... i baš sam jučer navečer kad sam vidjela njezin post tu, kulturno je zamolila da kad več piše na forumu da napomene da je znala način na koji ču slat. Na njezino pitanje koja je zadnja cijena sa poštarinom, odgovorila sam 95 kn sa uključenom prioritetnom poštarinom, na šta je ona pristala! Da si rekla da nečeš tako rekla bi, oke neka bude 100 kn okrugla cijena a ja ti pošaljem tiskom (kao što kažem i svakom kupcu) Sve imamo obje u razgovoru napisano..... Ja se ne smatram odgovornom jer sam uredno poslala paket kao i uvijek, i uredno joj javila kao što javim svakom kupcu...prodajem na krpicama več par godina, sve možete provjerit po datumima na povratnim informacijama, i nikad nisam imala ovakva iskustva! Žao mi je ali ne osječam se odgovornom, jer od trenutka kad sam predala paket na pošti ja nisam imala više nikakve veze s njim! Ako se dogodi neko čudo pa se paket ipak pojavi, ti javi i pošalji paket nazad, ja ću ti vratit pun iznos novca odma isti dan ili sutradan ujutro (jer vjerujem da ti se več sve ovo zgadilo, jer meni je!).
2015 01 10
Rekla si da šalješ prioritetno, moja je greška što nisam sve dobro provjerila jer je to veći iznos pa mi je logično da se šalje preporučeno, a trebali si reći da šalješ obično prioritetno jer to nije isto. Trebala si mi naglasiti da je obična pošiljka i ja na to ne bih pristala, jer nigdje na tvom profili ne piše da šalješ obično na odgovornost kupca, prema tome to je tvoja odgovornost kao prodavača, ako kupac ne dobije pošiljku da mu vratiš novce.To treba naglasiti.Paket neće stići ako već nije stigao, i svaki prodavač bi u ovom slučaju vratio novce.Naravno da mi je muka, uplatila sam 95 kn, i nisam dobila ništa, samo pođite od sebe.
2015 01 10
Nije njena odgovornost. Ona nikako ne može znati jesi li ti (odnosno, da nisi [:pospan] ) upućena u terminologiju poštanskh usluga a da misiiš da jesi i da si u zabludi. Mogla si već pitati ako ti nije bilo jasno što znači što. Prodavač ti nije dužan vratiti novac u ovom slučaju jer nije njena odgovornost. Jednostavno ste imale peh,obje, ali nijedna nije kriva, već je pošta kriva,ali pojeo vam je vuk magare. [:tuzan]
2015 01 12
1 2