Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POŠTARINA 40 KN

Hello! Zanima mekolika bi bila preporučena poštarina za jednu košulju. Dogovarala sam se sa jednom korisnicom u vezi košuljice koja je i Splita i tražila je 40 kn za poštarinu???? Košulja košta inače 45 kn
2015 01 04
preporučena prioritetna je možda 18kn ovisi o težini s obzirom da je košulja vjerovatno je lagana [:smijesi]
2015 01 04
Za košuljicu bi preporučeno s otkupninom došlo 16,80 kn. Slala sam u petak.Bez otkupnine 10,80.Kada sam slala čizme preporučeno s otkupninom došlo me 24,60 [:smije] !
2015 01 04
.....čak ako je najveća moguća gramaža, preporučeno, s otkupninom i prioritetno, to je 33,40. U tom slučaju je košuljica vjerovatno od olova [:hihot] .
2015 01 04
gledala sam na toj stranici jer tako inače izračunavam poštarinu,ali mi neće otvoriti.Klasična znači uplata na račun i po uplati slanje.Slala sam jednoj korisnici preporučeni paket prije jedno cca mjesec dana i platila sam oko 20-25 kn.Paket je imao oko 700-1000 g,a ovo se radi o laganoj košuljici [:tuzan]
2015 01 04
eee pa onda definitivno poštarina nije 40 kuna.... To je lagan košulja, i sigurno te neće ispasti preko 15-16 kuna, ako i toliko bude ;)
2015 01 04
Ne znam cemu nabijanje dodatnih troskova? Ako ti nije hitno tipa da mora doci slijedeci dan, onda se salje samo preporuceno. i za jednu kosulju je postarina 12,50 ili 15 kn...kakav paket za jednu stvar?? Ako ti treba hitno onda preporuceno i prioritetno a to je oko 3 kn vise jer sam citala da od 1.1. je posta digla cijene za prioritetno slanje.
2015 01 04
Cini mi se da zeli zaraditi na postarini onda.nista trazit cu negdje drugdje [:tuzan]
2015 01 04
Pogledaj prvo koliko ima povratnih. Ako je nova onda mozda i ne zna. Ako ima povratnih onda te hoce zavaljat.Presamaraj ju preko inboxa i trazi dalje. [:smijesi]
2015 01 04
Ja te manje stvari šaljem u Tisak koverti za 10 kn. Stavim u svoju kovertu, ubacim neke papire da izgleda kao dokument. Košuljica je tanka i lagana. Nedavno sam htjela kupiti neko dječje odjelce i dvije benkice i predložim takvo slanje, ne ona tako ne šalje. Ok. Nije mi za 5 kn, nego iz principa neću.
2015 01 04
A ima 9 povratnih i sve su pozitivne.napisala sam joj da je pretjerala sa postarinom i napisala sam joj kako sam slala paket kad je bilo bozicno darivanje i platila 20-25 kn ne znam vise tocnu cifru.a nema veze.uvijek ima netko tko zeli posteno trgovati [:smijesi]
2015 01 04
tako je...idemo dalje....sama si je kriva [:smijesi]
2015 01 04
Pretjerivanje s postarinom. S obzirom da ima nekoliko povratnih cini mi se da je ipak odlucila zaraditi dodatno na postarini. U svakom slucaju ja bi potrazila dalje kosulju. Ima cura koje salju po normalnim cijenama.
2015 01 04
Lira moras shvatit da ponekad ne daju. Ja imam jednu na kiosku koja se dva puta derala na mene i morala sam jedan sat stavit u kutiju iako sam zamaskirala. A jednom je bilo okruglo sjenilo velicine pudera u kamenu. isto stavila papira i u kovertu da bude ravno, ali jednostavno ne da. a nemam dr kioska u kvartu. dobila je jednom opomenu jer se otvorila koverta u sjedistu i bila je majica unutra, sto je protivno odredbi o tome sto se moze slati. i jednostavno ona nece da riskira i ne da. zato razumijem kad nece cure slati u koverti jer vecinu puta kao i ja ju ne dobiju. ali ovo za 40 kn mi je neoprostivo. [:vrti]
2015 01 04
Ne razumijem....staviš npr. košuljicu ili majicu u časopis i to sve u svoju kovertu. I pružiš joj. Pa kako ona može znati da to nije dokument?S puderom je druga stvar...to je tvrdo. Ja nikad nisam imala problema s tim...
2015 01 04
1 2