Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

dali se ovo samo meni događa ?

otvaraju mi se tuđi profilu ne mogu se prijavit ni odjavit treba mi 100 godina da se prijavim i onda me izbaci van dal se to samo meni događa?ne vidim slike ni poruke jedvah se uspijem prijavit i opet me izbaci čim hoču poslat ili kliknut nešt ili piše service error [:frustriran]
2013 03 01
Meni se to događalo jučer i prekjučer. Danas je sve u redu [:smijesi]
2013 03 01
meni se to ne događa Ali moje cure često imaju problema sa ulogiravanjem ,,i ops evo ga 3 sek .i onda ode ...to je do gužve na krpicama ........ sad smo sve na njima pa zato .... ja sam već par sati na njima ,,a cure uopće ne mogu ući [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 03 01
Svima je to,upozorili su da će zbog seljakanja servera biti nekih problemčića. Bez brige,bu prestalo [:smijesi]
2013 03 01
meni se već 3 dana događa. stalno u tuđem profilu..
2013 03 01
nadam se da oni to mogu popravit/rijesit i da rade na tomu, da pokusavaju. time sto ulazimo u druge profile (nisam ni u ciji usla i gledala, al me jednom prebacio u neki s nepotvrdjenom mail adresom pa sa znala da nije moj), time se narusavaju nasa prava na privatnost jer se automatski moze uci u tudje razgovore, a da ne govorimo o oglasima...
2013 03 01