Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Strah od primopredaje???

Dobro cure jel može meni netko objasnit otkud sad ta novonastala fobija od primopredaje?? Pa kaj se to vama tak grozno izdogađalo? Ja sam 90% stvari i kupila tak i prodala i sve cure su bile ok, neke i fakat divne! A sad odjednom nitko neeeeće, svi imaju negativna iskustva... Jbt, našla sam se u situaciji da mi za večeras treba steznik za trbuh onakav s kukicama ili neki baš jaki jaki jer mi se moj sinoć rasporio i ja ne mogu nać ni jednu osobu s kojom se danas mogu nać! A poštom svi znamo da traje par dana. Javila sam se par ljudi, ok, jedna je može jer fakat ne može al ostale su sve fobične ko da sam ih pitala da se nađemo u ponoć u nekom podrumu... I sad ću lijepo otić i kupit si novi steznik jer mi se ne da zaj.... s fobičnim ljudima... Baš sam ljuta.
2015 01 07
Hehe! očito su krpice postale neko opskurno okupljalište psihopata [:smije]
2015 01 07
Pa izgleda očito [:hihot]
2015 01 07
o boze..svasta.... u sta su se ove krpice pretvorile.... [:sokiran] [:sokiran] na svakom čošku neka prevara,pa meu jednu ruku ne čudi ta fobija...ali opet to što kažeš vlatka-ne trazis nekoga da se nađete u mraku u nekom podrumu... bar je Zagreb pun ljudi ;)
2015 01 07
Kad god je moguće, ja sam uvijek za primopredaju. Dosad su svi kupci bili normalni, a negativno iskustvo imala sam 2 puta, i to zato jer se kupci nisu pojavili, niti se kasnije javili, a jednom sam se pola sata prozračivala na kiši.
2015 01 07
Meni je primopredaja super. Prvo odmah vidi da li je sve u redu s artiklom a i k tome odmah mi da i novce. A tako i u slucaju kad sam kupac. [:smijesi] stoga ne razumijem zasto neke cure ne zele. Opet u jednu ruku ima i onih koje jednostavno ne stignu na primoptedaju, pa im je lakse poslati [:smijesi]
2015 01 07
Možda se ljudima neda nalaziti po ovoj hladnoći nigdje (ili se neki nisu ni javili,a ni pojavili).Ja jesam uvijek za primopredaju i radije bih tako i kupovala uvijek,ali nisu svi iz Zg-a što se može.Meni je žeo kada je netko iz ZG-a i nije za nikakkav kompromis već isključivo slanje onda odustajem,jer nema mi smisla plačati 15 kn poštarinu zbog nekih svojih principa.
2015 01 07
Zanimljivo je to... od ljudi najčešće dobijemo reakcije kakve očekujemo. Ako smo stalno uplašeni i uvjereni da nam drugi spremaju podvale i prevare - onda na kraju to i dobijemo. Zato mi je uvijek žao tih ljudi koji u svemu vide neku potencijalnu opasnost [:vrti] Ja uvijek idem s pozitivnim očekivanjima i srećem uglavnom srdačne i prijateljski raspoložene ljude, pa i ovdje na krpicama sam surađivala samo s divnim i plemenitim osobama [:zaljubljen]
2015 01 07
Ajde znači nisam ja luda... ni meni se ne daje lova za poštarinu, pogotovo kad se radi o nečem kaj košta 20-30kn... a i nestrpljiva sam čekat da mi dođe [:kesi]
2015 01 07
Ja isto volim primopredaje, nađemo se na trgu ili slično gdje ima puno ljudi (za svaki slučaj [:smije] ) ili povedem nekog sa sobom....Jednostavnije je lijepo odmah dati predmet, osoba može i pogledati na licu mjesta da se uvjeri da nema nedostataka [:smijesi] Za sada imam samo lijepa iskustva s primopredajama [:kesi]
2015 01 07
ma primopredaje su ludilo.... nekad, tražim samo Osijek jer mi se navlacit danima.... mislim,obaviš to usput do ducana il posla... il di god za minut! ne vidim problem nikakav... rukuješ se i cao...
2015 01 07
Ja uvijek dajem prednost tome! Odmah vidiš i probaš...
2015 01 07
Ja volim primopredaje zbog toga što uštedim 15-20kn No razumijem cure koje nisu za primopredaju. I sama sam bar 3x došla i čekala sat vremena da se nitko ne bi pojavio. Nakon takvih iskustava razumijem cure koje bi radje prošetale do tiska, pošte i poslale paket nego čamile i čekale nekoga i gubile svoje vrijeme. Da ne govorim o vremenskim uvijetima. Nadalje, meni bi bilo neugodno da mi netko stvar koju prodajem (grudnjak, majica, haljina...) vadi iz vrećice i pregledava, širi i promatra. Nekako bi mi bilo neugodno ljudi koji prolaze. Osjećala bi se ko ciganka koja prodaje one stoljnjake na plaži. [:hihot] I bilo bi mi neugodno što mi osoba ne vjeruje pa mora dodatno pregledavati i raširivati.
2015 01 07
Ja isto u principu volim primopredaje, upravo zato da ne dajemo bzvz novac pošti ili tisku, ali evo baš me neki dan kontaktirala osoba pod muškim nickom za primopredaju štikli. Nema nijedne povratne, u omiljenima mahom štikle, donje rublje, neke uske haljinice.... To sam odbila [:boji] Što se tiče neugodnjaka, to me stvarno nije briga, dapače, uvijek potičem drugu osobu da si pogleda predmet, radije nego da poslije bude nezadovoljna [:smijesi]
2015 01 07
Ja obožavam primopredaje,znam šta nudim,nema skrivenih namjera i najpoštenije je,možete provati,viditi jeli vam se uživo sviđa,po meni najbolje,zato cure iz Splita i okolice navalite [:smijesi]
2015 01 07
1 2