Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za ne povjerovat, strasno!!

Curke moje da vam podjelim jedno moje jucerasnjo iskustvo zbog kojeg sam pucala iz ljutne. Javi se meni jedna zenska koja nema nijednu povrstnu informaciju, kaze kako je zaintresirana za jedan moj proizvod koji je novi novcat placen 180kn Moja cijena je bila na mojim krpicama 100kn sa uracnatom postarinom. Da ne duljim [:hihot] pita mene ta zenska za kolik bi ih dala i da ih joj sacuvam dok ih ne bude htijela kupiti. Ja joj ljubazno odgovorim da rezervacije drzim 5 dana, i da njoj izsdjem u susret kazem da mi ponudi neku fer cijenu u skladu s proizvodom. Onda ni manje ni vise odgovori "dobro uplatit cu ti 40kn" Ma tlak mi je digla stime i napisala sam joj da si slobodno s tim 40kn kupi krokse kod kneza [:hihot] Sta vi mislite o tome? Cure se javljaju i procjenjuju neke stvari ispod cijene, ne kazem da su moje stvari zlatne ali ne mogu nesto dati za 40 kn a placeno je i novo 180 [:vrti]
2015 01 07
Lijepo joj kazes hvala, ali je to premalo, I ajd bok. [:smijesi]
2015 01 07
[:hihot] to ti je zato što pitaš da ponudi...ona fino ponudi i ti fino odbiješ i to je to... [:smijesi] nema uzrujavanja...treba čuvati štitnjaču za neke važnije stvari a ovdje je očito stvar bezobrazluka a ne dogovora...
2015 01 07
a gle, nekom je skupo ono što ti misliš da je jeftino ili obratno, ona ti je rekla ili iskreno koliko bi dala ili je pomislila da ćeš se složiti s bilo kojom cijenom koju ponudi. Normalno je također da za stvar koja je 20 kn pitaju jel je poštarina uključena i slično.. Pa me ništa ni ne čudi.
2015 01 07
krokse kod kineza.. a jesi me nasmijala [:hihot] [:smije]
2015 01 07
Puno puta dobijem slične upite o manjoj cijeni, ja inače u 90% slučajeva i dam po ponuđenoj cijeni, u ovom slučaju ne vidim razlog tvoje ljutnje, mogla si joj samo napisati da ti je ponuđeni iznos premali i da nisi za prodaju po toj cijeni. Ovo su ipak krpice, ljudi imaju raznorazne upite i prijedloge, ipak nismo u trgovini.
2015 01 07
Ljubazno joj odgovoriš da je ponuda preniska. Mislim da nema potrebe za vrijeđanjem i ljutnjom. Ovo su ipak samo krpice i cura je pitala pa ako prođe prođe.Sorry ali po tvojim povratnim ne bih rekla ni da si ti cvijeće kao kupac. Ne znam zašto,ali kad neko dođe kukati na neko pitanje koje je dobio u vezi kupnje uvijek pogledam povratne i skoro uvijek ispadne da se najviše žale one koje imaju negativne kao kupac. [:jezik]
2015 01 07
evo i ja sam danas ljuta kao pas....od početka kako sam na krpicama nisam se toliko naživcirala!! [:frustriran] Uglavnom,prošli tjedan sam naručila neke krpice za svoje klince,od različitih prodavačica....u jednom je opisano kao novo,malo nošeno...radi se o skafanderu,koji je očito po tragovima rupa na nogavicama naletio na par psećih očnjaka...barem mi se tako čini [:ljut] ...druga je haljinica za moju curku,nigdje nije navedeno da će doći sa kako mi se čini masnim flekama i tragovima hrane po njoj!! nisu u pitanju novci,ali kako je moguće da za djecu ideš nekoga prevariti....ma baš sam popizdila...eto kad još moram i vulgarna biti!! [:ljut] [:znoji]
2015 01 07
Mishell jesi li ostavila negativnu?
2015 01 07
nisam još,čekam da mi se dotične jave....jedna je već bila ulogirana,ali odgovora nema,a druga se još nije danas prijavila...tako da ću prvo probati to riješiti sa njima,a ako ništa ne dogovorimo,naravno da slijedi negativna,jer mi je već dosta progledavanja kroz prste,pogotovo kada se radi o nečemu za djecu.
2015 01 07
No sikiriki curke [:smije] kako je i daisy napisala, zahvališ se, odbiješ ponudu i ideš dalje Meni je najbolje kad mi ni na veću kupnju (od 150 i više kuna) ne žele uračunati poštarinu, a s druge strane pitaju jel uključena poštarina u artikl od 10kn [:hihot] [:pospan] [:smije] [:smije]
2015 01 07
Iskreno lady110, i ja čitam ove povratne, i iskreno, ne tiče me se, ali da 4 cure. stavljaju negativne povratne jer su one krive.. U biti ti u svojim odgovorima njih nazivaš glupačama i da su za sve 4 suradnje one krive, a ne ti.. Hmmm, ne vjerujem u to, al ajde.. A i iskreno, ne znam tko te odgajao da tako ružno možeš pisati osobama koje nikad u životu vidjela nisi..
2015 01 07
a i vi ga bas sa svakim ulazite u konverzaciju. [:smije] nema tu kruva, djaba trud i finoca i sve
2015 01 07
marija3333 - sta sada ovo ima veze s ovim? Jesam li ja mozda ikoga prevarila? da jesam odavno bi bila blokirana, pa kskvih bi ih ti imenima nazivaka da te prevaru za 28kn [:hihot] To je id dna!
2015 01 07
Ti meni ne mozes pricati o odgoju jer ne hodas mojim cipelsma kroz moj zivot :) Povuci svoje rijeci. :) i one su mene nazivali kuckm, kurvom, kravom tako da ti nisi admin da sudis ;)
2015 01 07
1 2