Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Blokiranje na forumu

Vec 3 cure u posljednjih sat vremena su blokirane na forumu jer stalno nesto traze, nude, kupuju.. Kaj vam nije jasno da bu vas adminka odma blokala i vi opet radite isto i onda bute kasnije s*ale kak je adminka ovakva/onakva, a ne slusate? Do prekjucer sam i sama tako trazila preko foruma i zamjene i stvari ali nakon upozorenja mislim da nit druge nebi trebale! :)
2015 01 07
pa misle da nema admina ko zadnjih mjesec dana pa sve po starom...
2015 01 07
Nijedna ne slusa i kasnije kad dobije block onda udri po adminu joj joj
2015 01 07
a dobro nisu cure možda znale,to su one što upadnu možda par puta tjedno,a i ne čitaju pravila..nigdje nije istaknuto da bloka...p.s. naravno da ne opravdavam,ja to podržavam. ja ne znam zašto ne blokira profile sa lažnim tagovima,a nekoć je i o tome bila riječ. [:sokiran]
2015 01 07
Ja sam za block cura koje to svjesno rade i nije im prvi put,za nove clanice ili one koje do sad nisu krsile pravila mozda ipak prvo upozorenje.Ali da adminka pretjeruje-ne! Cure koje postivaju pravila se stalno zale da treba blokirat,protiv su jedino one koje i krse pravila.
2015 01 07
A dobro možda ne čitaju svako malo teme, i nisu na krpicama tako često da bi vidjele upozorenja. I s tim blokiranjem se i slažem i ne slažem. Za nekog tko nudi nešto, ima svoj "dućan" tj. profil kao i svi mi ostali, i neka tamo nude i prodaju, no smatram da teme pod naslovom "Tražim..." nebi trebale biti zabranjene, jer ona skupna "Tražim" tema nema smisla... Baš kao što je cura u jednoj od trenutnih tema napisala: "Tražim na toj temi nešto već mjesec dana", a to jer čim se zatrpa na više od 3 strane, nikome se neda čitati. Ovako u naslovu konkretno piše tražim to i to, onaj tko ima, vidjet će i javiti se.
2015 01 07
Baš to! Zašto onda uopće i postoji rubrika za pod nazivom Tražim? A može se koristiti samo jedna tema napravljena od strane administratora i to onda kad njima paše da se napravi nova.
2015 01 07
aaaa, now i get it :D
2015 01 07
Ja ne kužim, molim te prosvijetli me [:znoji]
2015 01 07
a zato jer su tu pod teme; tražim, uziman, kupujen, minjan..lala. bez nervoze :D
2015 01 07
Mah kakva nervoza [:smije] Pa da, ta tema je baš tamo gdje bi i trebala biti, pod rubrikom Tražim. Zato mi nije jasno čemu to blokiranja i kome sad to toliko šteti što netko nešto traži.. Ako su dozvoljene teme pod nazivom: Curke kak ste mi danas?? :D - i to se ne gleda kao reklamiranje, e onda bi trebale biti dopuštene teme koje su vezane za ono zbog čeka moje krpice i postoje. Nisu mi jasni, ali neka [:smije]
2015 01 07
ta blokiranja*
2015 01 07
bezveze, jest, ali.. who cares :D ja samo jedva čekan prodat cili odmar i ić na odmor :D
2015 01 07
Ma da policijska država to ne volim tu-mač kontrole...a bas to trazim ovo i ono kome smeta...a ustvari bas me briga istina je da se punoooo cura buni zbog punooo stvari pa sta se moze
2015 01 07
Bravooo! Eto napokon da se admina može pohvaliti jer radi svoj posao!
2015 01 08