Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Ulje macadamia

Ima, al pazi da je hladno prešano, nerafinirano. U nekim ljekarnama ima za kupit Kemigovo ricinusovo ulje.
2015 01 08
gea tebe tvoja boca jos cheka [:poljubac] [:smije]
2015 01 08
hvala ti gea [:poljubac] odmah danas krecem po to ulje [:hihot]
2015 01 08
Macadamia oil treatment i Macadamia healing spray - najbolje što sam ikad u životu kupila za svoju tvrdu i nestašnu kosu! A natrošila sam se para u traženju... Preporučujem!! [:kesi] Druge proizvode iz te linije nisam probala.
2015 01 08
Ta maska je super ulje je isto dobro samo malo skupo
2015 01 08
a mirisiiiiiiii [:zaljubljen]
2015 01 08
u zapresicu je frendica uzimala u ljekarni tamo kod terminala autobusnoga. ima ih po salonima frizerskim. ima po biljnim ljekarnama vise manje u svakoj. a imas i par sellera na ebayu di se moze ulovit odlicne akcijske cijene. vrijedi svake kune i maska i ulje u spreju. meni je bolje to u spreju od onog na pumpicu, a jeftinije skoro duplo za istu kolicinu. krema za kovrce mirisi fantasticno, kao i sve ostalo, al meni nis spomena vrijedno ne radi, recimo. sampon super, maska obavezna, ulje u spreju, to su moji must have momenti [:smije]
2015 01 08
e super, onda cu i ja tamo otic posto sam isto iz zapresica [:smije] hvala ti [:poljubac]
2015 01 08
oborit ce te vec mirisom s nogu..danima kosa mirisi [:zaljubljen] [:smije]
2015 01 08
jedva cekaaaam [:zaljubljen]
2015 01 08
ne treba vise od cajne zlicice maske na dugu kosu. cisto da znas, nie rijetka i neucinkovita u manjoj kolicini. a drzi ju na glavi cim dulje, iako pise 7minuta. ne skodi i pol vure, dapace. vidjet ces rezultat odmah.
2015 01 08
hvala na savjetima! ja volim stavit više nego što je potrebno pa nek ima, uvijek je tako hehe [:smije] ovaj put neću, fakat ću malo stavit
2015 01 08
Za cure koje nisu koristile hladno prešana Kemigova ulja malo upozorenje: nemojte se iznenaditi kao što sam se ja iznenadila (skoro ugušila) jer većina tih ulja imaju jako čudne mirise, točnije za neka je malo reći da smrduckaju hihot. To je zato jer smo navikli naše fine nosiće na hrpe misira i parfema koja zapravo štete našem zdravlju. Ali radi blagodati koje pružaju, ulja su nezaobilazna preparativa u mom malom kozmetičkom carstvu :)
2015 01 08
Koristila sam ulje od makadamije iz Kemiga. Sve pohvale i za preporuku. Koristila sam i kao masku i na suhe vrhove par kapi.
2018 05 08
1 2