Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

MONONUKLEOZA-MOLIM POMOĆ!

Molim Vas pomoc.. Dečko mi je danas saznao da ima mononukleozu,sigurno cu i ja dobiti kroz tjedan-dva, sta da radim sad,kako da to na vrijeme sprijecim?? [:tuzan] [:tuzan]
2015 01 09
odi kod doktora po antibijotik!
2015 01 09
ne mora znaciti da ces i ti dobiti:) moja sestra je imala prije nekih 6 godina, i stalno je bila u kontaktu s deckom, i on nije dobio i ja sam imala prije 3 godine i decko takoder nije dobio :)
2015 01 09
ne ljubi se s njim i imaj masku na licu kad si blizu jer je to "bolest ljubljenja" Virus je uzrokuje pa antibiotik ne pomaže, ali ako si dobrog imuiteta možda ne oboliš. Držim fige
2015 01 09
mislim da si na krivome mjestu pitala za pomoć...
2015 01 09
kakav antibiotik [:hihot] mononukleoza je virusna bolest.. sad je stvar hoće te zahvatit virus, ili već je i hoćeš se razbolit ili čak prebolit ju a da ni ne znas da ju imas, sve ovisi od osobe do osobe... Ja kada sam ju imala sam bila normalno u kontaktu s momkom i njemu ništa nije bilo, što ne znači da ju za par godina kad mu padne imuninet možda neće imati [:sokiran]
2015 01 09
slatka si ali imaš sreče ;) jer ako i imaš mononukleozu zapravo je super jer jer ju ima i tvoj dečko što znači da ćete se skupa lječit al i pazit i mazit i ljubiti !! [:kesi] jer je opće poznato da se oboljeli nesmiju ljbit sa nikim međutim vi ste to prošli [:kesi] (drugo ime je "bolest poljupca" :) kad sam ju ja imala sa 16 godina imala sam i teži oblik i nisam smjela pit alkohol ni ljubit se punih 6 mjeseci! [:place] ,točnije sa mlađima od nekih 25 god..( pogađa samo mlađe od 25 g.) eto , bez brige i kolko se sječam - nije mi bilo loše osim toga ;) e i p.s. nesmiješ se jako umarat isto - puno češ gledat filmića [:smijesi] naravno AKO nisi zaražena a voliš svog dečka nemoj se PRESTAT ljubit snjim [:kesi] LORI - POZ :**
2015 01 09
Ne mora značit da ćeš i ti dobit, moj dečko je imao mononukleozu i nije išao tjedan i pol kod doktora i tek je tad saznao da ju ima, a ja ju nisam dobila :) [:smijesi]
2015 01 09
Pij vitamin C tri puta dnevno i cink isto tako, čajeve korijen čička i ne sjećam se koje još ugl za čišćenje jetre- to mislim ako dobiješ :) Bila sam u nutricionistice kad sam imala to jer mi je bilo bitno da što priej ozdravim i to mi je dala i stavrno rezultati krvi su bili bolji nego u drugih pacijenata Još sam koristila matičnu mliječ
2015 01 09
I moj isto čim smo prohodali [:hihot] Ja nisam nikad dobila, a i tad sam bila u kontaktu s njim samo se nismo ljubili. On je inače anemičan i malo slabijeg imuniteta pa je vjerojatno s neke čaše ili tako nečeg skupio
2015 01 09
Da je bar to sve tako ljepo kao sto pricatee,danas sam stigla kuci bila sam kod njega,on ne zivi u Hrvatskoj.. haha nadam se da ce mene to zaobici ! Hvala [:zaljubljen]
2015 01 09
nemoj / te se SVEGA bojat i bježat... malo mononukleoze i kasnije se smijat tome! nemogu obolit stariji od 25 g. ! ( naravno da ovisi ali stariji sigurno neće bit u riziku bez obzira na imunitet ) ne se sekiratii ja sam i izlazila i zabavljala se (pila zdravo [:hihot] ) i naravno odbijala dečke koji se gomilaju baš kada netreba hahaha i dobra izlika ako ništa!!
2015 01 09
e i - zašto nebi postavila pitanje TU ?? ako ćemo se utješit neka [:smijesi]
2015 01 09
Možeš i ne moraš ju dobiti. Ja sam provela 2 tjedna u bolnici, godinu dana bez kapi alkohola, 6 mjeseci bez jačeg fizičkog rada (bila tjelesnog oslobođena). Vjerojatno jer su me tjednima liječili protiv angine, nisu se sjetili krv provjeriti.
2015 01 09
to si trebala odmah napomenut,da [:kesi] [:jezik]
2015 01 09
1 2