Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nikad nismo saznale?!

Ili možda netko zna? Što je bilo sa Mateom Marković? Dal je vratila pare dotičnima,tko su one uopče? Receno je bilo da ce se cure javit,međutim... Il sam nešto propustila?
2015 01 10
nestala je tema nakon velike svađe,od tad ništa nisam pročitala na forumu...
2015 01 10
To i mene zanima. [:hihot] Bilo je tamo sve i svašta. [:sokiran]
2015 01 10
Da,nestala je Bilo je toliko mržnji,prijetnji...velikih obečanja a od toga svega netko se usrao a nije obrisao za sobom [:hihot] [:vrti]
2015 01 10
I da se baš nijedna djevojka nikad nije javila ,jel opče postojala? Il imam propust na forumu? [:sokiran]
2015 01 10
čim sam vidjela naslov ove teme pomislila sam na to.
2015 01 10
Javit će se neka cura koja zna više o tome. Samo se strpimo još malo. [:smije]
2015 01 10
Sve koje su bile u depresiji zbog gubitka para dobile su zabranu pisat o tome po forumima [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 10
to niko nikad saznati neće! [:smije] i ja sam bila u raspravi toj, zadnje kaj se sjećam bila je to paljba na cipelicu i od onda nikome ni traga ni glasa, tj traga ni glasa cipelici, do sad nedavno... sve u svemu ništa se saznalo nije! Ali cure moje koga briga, gledajmo svoja posla, a ne tuđa.
2015 01 10
Mi smo ovdje sve bile uvučene u to samim otvaranjem teme,dotična nas je sve uvukla u to.Velika večina je pratila to pa bi bilo fer da se netko javio A o gledanju svojih posla....Ti se jedna od prvih koja se zamara drugima po otvaranju tvojih tema to se može zaključit Missmode
2015 01 10
[:kesi]
2015 01 10
Uvijek bude hajka oko neke prevarantice ali rjetko su ostecene cure pisale ishod ganjanja para .. možda bi uz prijavu prevare bilo zanimljivo da vidimo da li su uspjele isterati pravdu [:smijesi]
2015 01 10
Koliko sam upucena receno je bilo da ce se cure javit...Nikad ni jedna se nije,a nit se nezna tko su one,a bilo ih je kao mnogo,javila se samo jedna " Tanyti"(tako nešto) u temi i nijedna druga. Cipela nam je svima javno obecala ishod teme,al se i ona nekako povukla pa zakljucujem da je tema ishod bujne mašte i prevelike želje za slavom [:vrti]
2015 01 10
ko jaaa?? ma neee, to si ti nekaj pobrkala! Ja se samo borim za mir u svijetu i zaštitu dupina u plavom Jadranu. [:smije] [:smije]
2015 01 10
Maja.....nisi fora....pobrkala si lončiće... Ovo nije tema za reklamiranje već sa sasvim nekom drugom tematikom. Ako nemaš kaj komentirati , nije se fer nit ovak ubacivati., Otvori svoju temu i reklamiraj se... I za svaki slučaj , malo škicni kaj ima novog na krpama , koje su promjene i pravila i da znaš....adminke su vrlo živahne...zblokiraju te u sekundi... Pa sad biraj.... [:smije] [:smije]
2015 01 10
1 2