Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

prijedlozi za veceru :D

Možda lazanje [:smije]
2015 01 10
Police sa špekom.....njami.... [:smije]
2015 01 10
a pizza? [:zaljubljen]
2015 01 10
pohane palačinke punjene smjesom od-suhog vrata,majoneze,malo vrhnja soli,ribanog sira [:smijesi]
2015 01 10
Littleprinces - ma daj, za ručak sam radila varivo od ječma, mahuna, mrkve, graška i krumpira...kruli samo tako... [:kesi] samo radi sline...
2015 01 10
da i dva trokutica zdenka sira ide,to sam zaboravila :9 mozes i dodat po zelji nesto :) ispeces palacinke,smjesu stavis na svaku, zarolas,umeljas u smjesu za pohanje i ispeces :)) njamiii
2015 01 10
Znam da ti se ne jede pašta opet, ali za ubuduće- skuhaš paštu, i umak: vrhnje za kuhanje griješ na laganoj vatri, kad je toplo, ubaciš kolut ili po želji zdenka sira, kuhaš dok se skroz ne otopi i na kraju ubaciš preprženu šunku/ špekac/ salamu...brzo, jeftino i stvarno prefino [:zaljubljen]
2015 01 10
Pizza,Hamburger,čevape,pljeskavice punjene sa sirom,roladice od piletine,piletina sa umakom od vrhnja sa njokima,ružice sa šunkom i sirom :) ps ovo su odgovori od mog zarucnika...guzi se trenutno ovo jede :P [:hihot] [:hihot]
2015 01 10
1 2