Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Superhrana - iskustva

Maca u prahu, Ashwagandha u prahu itd. nazivaju se superhranom. Dodatak prehrani, svaki dan jednu-dvije žličice treba pomiješati s vodom, sokom i sl. Jeste što od toga probali i je li vam omjer cijene i kvalitete bio realan? Zanima me ova maca u prahu, jer je navodno to super za žene, regulira hormone. S druge strane piše na internetu da osobe koje imaju problema sa štitnjačom to ne bi trebali piti ili se moraju prije posavjetovati sa doktorima. Nije mi jasno ako maca regulira hormone, zašto se ne bi smjela piti? Ima tko iskustva? Hvala [:smijesi]
2015 01 11
Ja sam pila tu macu u prahu i nisam imala nikakve reakcije. Sad uzimam macu od forevera i super je. Osjecam se bolje i nestali su simptomi zbok kojih sam je pocela uzimati. Mislim da je ova maca u prahu mozda dobra ako bi se uzimala vise od zlice. Okus je odvratan. Ja sam za foreveer u tabletama [:smije]
2015 01 11
Ima i mace u tabletama? Ako smijem pitat u čemu ti je točno to pomoglo, vezano za koju bolest? [:smijesi]
2015 01 11
Djevojke gdje ju nabavljate? Ja bih isto molila za iskustva, imam policistične jajnike i čitam da bi ovo moglo pomoći, što mislite?
2015 01 11
Imala sam adenom dostitne zlijezde i poremecen metabolizam kalcija, jos je jedna dostitna promijenjena, i imam toksicni adenom stitnjace koji je trenutno miran.Od simptoma sam imala valunge i napade nervoze. Pocela sam piti ovu macu u tabletama pola preporucene doze dnevno i sve se normaliziralo. Susjeda mi je distributer za forever pa ne moram trazit. Cijene su dosta visoke ali je ucinkovitost neupitna. Pogledajte si na netu recenzije proizvoda, ako kome trebe mogu narucit kod susjede [:smijesi]
2015 01 11
Ima li ikakvih loših nuspojava?
2015 01 11
Nema [:kesi]
2015 01 11