Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

zna li netko kako "sistem" funkcionira?

Jesi dobila sliku kakvu s tim?Ili ako je netko drugi mozda vozio tvoj auto...
2015 01 12
i jedan dio ne kuzim,snimili su te a policajac vam dao kaznu?
2015 01 12
Mislim ako vas snime s onim uredjajem,a vi ni neznate ,na adresu stize kazna sa slikom tko je je vozio.Barem bi tako trebalo biti
2015 01 12
Littleprinces mojoj frendici je dosla kazna sa slikom unutra tocno na njoj datum kad je slikano.....Zato pitam dal je slika s tim dosla...
2015 01 12
Pa to i mene zanima jer posalju i sliku sa kaznom ako je snjimljena onim radarom il kak se vec zove
2015 01 12
sve riješeno...nazvala ja u policijsku.... ako platim u roku 3 dana, plaćam pola kazne...ako platim u roku 8 dana, plaćam 75%kazne ili 700 i nešt kuna.... a ako platim iza 8 dana, tada 1000 kuna.... a ako ne platim...tada sudske troškove i 1000kn.... zalit se ne isplati jer ne prolazi.... bar ne kod naše sutkinje [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 12
Kako vase sutkinje...neznas koju ces dobit, tek je na policiji i nije pokrenut jos prekrsajni postupak koliko sam razumila..pa ima puno sudaca :D
2015 01 12
plati i šuti, nema više zastare, žalbe su uzaludne, blagajna je prazna i svi su dobili naputke da se ide đonom, to je naša realnost [:tuzan]
2015 01 12
ja sam takoder dobila kaznu, za prekoracenje brzine, prije par god, i ne sjecam se vise kolika je kazna bila. vozila sam 90 u naselju. zaustavio me gospar i kaze tako i tako, kao mogu odmah platiti, ili se zalit. Ja pisala zalbu, na racun toga da nisam nikad kaznjavana, nezaposlena, bez para, (nista nisam slagala) ovo ono, kao necu nikad vise, i oprostili mi. [:smije] [:kesi]
2015 01 12
Al tad san bila mlada i zelenija, bolio me don, policajac je bas gledao da mi nade nes, tako da nisam ni mogla pregovarati s njim, reko ja cu se zalit, neman sta izgubit, auto nije moje bilo, nemam nis na sebi, samo gace na g.. kako mi to kazemo i u zalbi san napisala da cu rado odraditi zatvorsku kaznu ako smatraju da je to primjereno ili dobrotvoran rad, jer nemaju odakle to kod mene naplatiti [:hihot] [:kesi] mozda su se zato smilovali a sad ovisi kakva je tvoja situacija, ponavljam ja nisan imala sta izgubiti i bolila me briga stvarno san bila bez prebijene u dzepu, i nisu mi imali na sto da ''sjednu''
2015 01 12
90 u naselju [:boji] ivy4862 platila bi ti meni itekako za to, makar te čekala da se zaposliš pa ti rebnuli s odmah s prve plaće [:hihot] tako se to radi... mislim, nemoj ovo shvatiti osobno, ja i mužu non stop seruckam za takve stvari prekoračenje brzine i promile u krvi bi mi svi masno plaćali, previše života je izgubljeno zbog ovakvih stvari happygirl plati i drugi put pametnije [:smijesi]
2015 01 12
Prije par godina se moglo izmajmunisati takvo nešta, sada više ne prolazi, nema milosti, ako je kazna došla na njeno ime pretpostavljam kako ima auto na svom imenu, tako da pada u vodu priča o lošem imovinskom stanju, prije si mogao ne podizati preporučena pisma ako si znao da je kazna unutra i to je išlo u nedogled, sada te ne pronađu jednom, rok kreče teči od onag dana kad je ostavljena obavijet, rješenje zakucaju na oglasnu ploču i pravomočna je, nemoš registrirat auto ako imaš neplačene kazne, i tako sistem sada funkcionira, sve po europskim pravilima i zakonima, a živimo, ma ni ne znam gdje živimo, nema zemlje s kojom bih nas mogla usporediti [:frustriran] [:ljut] [:ljut] I ja se raspisala [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 12
pa najbolje da se ne placaju kazne, jer smo eto napaceni i u krizi.
2015 01 12
ja sam imala problem - svi auti su na mene (njih 4 trenutno) i jedan od njih vozi moj otac ali nekad i muz. e sad, nekoga od njih je slikalo i doslo mi je da javim tko je vozio a ja pojma nemam, oni pojma nemaju, vjerojatno otac jer je on lak na gasu ali on kaze nije, muz kaze nije. pisala sam zalbu, trazila sliku, sve su mi otkantali i meni naplatili kaznu jer nisam dala podatke vozaca [:ljut] a po zakonu ih ne moras dati ako su ti rodbina. djabe mi zakon, zalila sam se i na to ali sam platila [:ljut]
2015 01 13
ma ne ljutin se, da kucnem od drvo, oprezna sam ostala i usvojila naviku vezivanja, i dosada u 6 godina otkad vozin, nisan problema nikakvih imala, otada niti kazni. ali me ljute te tako bezobrazno visoke kazne, i jedan primjer, ja sam recimo par puta u svom naselju i okolici pokusala ''stici'' policajca, nema sanse, recimo idem do 120 vise ne zelim jednostavno, i ne stignem ga, nestane mi iz vida, dok ga ne vidim parkiranog ispred stanice, dakle nikog nije ni lovio, koliko je onda taj cajo vozio, za njih kazni nema.. [:frustriran]
2015 01 13