Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Važno!Važno!Važno!

Pozdrav svima! Molim sve korisnice koje su u petak,9.1,uplaćivale nekome za nešto 300kn da provjere kome su uplatile.Naime na moj račun je danas sjelo 300kn,a ne znam za što .Mislim da je došlo do neke greške.Budući da ja prodajem samo ovdje....ne znam kako bi netko uplatio na moj račun novac bez dogovorene suradnje?Bila sam u banci i oni će provjeriti gdje je plaćeno pa će me zvati... Hvala!
2015 01 12
nadam se da ce se naci tko je uplatio i moram reci SVAKA ČAST,neko bi samo sutio i pare uzeo [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 12
Wow,ovo se zove biti pošten. Svaka čast!
2015 01 12
[:zaljubljen] malo je takvih kao ti!Sve pohvale!!
2015 01 12
imam i ja slučaj, imam telefon kojim se ne koristim često, danas ga nakon nekoliko mjeseci upalila i imam 3 poruke od Hypo, na prvoj je stanje računa 33. 759, i nešto sitno kuna, druge dvije isto stanje računa samo se malo smanjilo, nemam račun u Hypo banci ali sam se na sekund poveselila [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 12
mozda nije s krpica nitko, mozda je netko fulao broj racuna, pa slucajno novac kod tebe zavrsio. vidjet ce u banci ko je uplatio, pa ce ti javit :)
2015 01 12
Točno to! Svaka ti čast! [:zaljubljen]
2015 01 12
Svaka čast :) Javit će ti iz banke i stvar će se lako riješiti
2015 01 12
a ne vidiš ime uplatitelja?
2015 01 12
Hvala cure....riješit se mora....nije uopće dobar osjećaj.Imam puno suradnji ovdje i moguće je uvijek da netko tko je već kupio od mene zabunom pošto ima moj račun plati meni umjesto nekom drugom [:place]
2015 01 12
Mozda je neka tvoja kupilica uplatila a da nije javila? mislim bubam sad al svasta je moguce,vidim imas neke parfeme 285+15 je 300kn pa sam to ja tak povezala [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 01 12
Mozda je ova naknada za izbore? [:smije]
2015 01 12
To se i meni jedan put dogodilo, ali sam po imenu uplatitelja nasla curu preko facebooka i vratila joj novceke, Upravo se dogodilo to da je jedan put kupovala od mene nesto i jednostavno pogresno uplatila :) Svaka cSt nasoj ppstenoj Frani! [:poljubac]
2015 01 12
Legica 7 [:kesi] [:smije] Postoje dvije osobe tog prezimena ovdje(neću iznositi podatke)...jednu sam odmah ujutro kontaktirala i rekla je da nije...međutim sad se javila i kaže da je plaćala neki račun od 300kn u petak i otišlo na moj IBAN...tako da se nadam da će to biti to....čekam iz banke da to potvrde i vraćam joj novac [:kesi] Ali,eto nek ovo posluži svima kao mjera opreza...provjerite jeste li dobro izvršile uplatu [:kesi]
2015 01 12
Dobro se dobrim vraća! [:sramezljiv] Bravo!! [:smijesi]
2015 01 12
1 2