Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Baš bi bilo lijepo...

...kad bi imala svoju plaću i da mogu odvojiti jedno 500 kn, pokupovala bi sve svoje 'Omiljene' [:smije] [:smije] Uglavnom stavljam u omiljene jeftinije stvari i taman za 500 kn bi mogla puno stvari uzeti [:hihot] Ali o tome mogu samo sanjati, nažalost. Što vi kažete? Od vas koji radite, koliko trošite na odjeću, obuću, nakit? [:sramezljiv]
2015 01 12
Gejbi i sama tako mislim [:hihot] Zasad što prodam na krpicama, od te love nešto ovdje i kupim ako mi se nešto zaista sviđa. Većinom moram prodati 2-3 stvari da bi si priuštila nešto ovdje, jer dosta cura drže cijenu iako je nešto nošeno.
2015 01 12
Meni je jedini posao ovo što radim tu [:hihot] potrošim mjesečno max. 70 kn. Kad bih imala pravi posao mislim da ne bih trošila više od 300 kn, čisto jer mi ne treba više ništa. [:hihot]
2015 01 12
Hjoooj, stvarno se može naći lijepih stvari ovdje, ali bome cu cijene nebeske :D ovi moji omiljeni su jeftini, ali nemam ni za te stvari ... Nemis, ma ne bi ni ja ništa previše, ovo sam samo malo maštala [:hihot] [:sramezljiv]
2015 01 12
ja sam dobila stažiranje pa svejedno ništa ne kupujem ovdje, izgleda da novaca nikad dosta :D tako sam i ja mislila kad sam bila bez posla
2015 01 12
Ja se uskoro nadam poslu i da ću pokupovati sve [:smije] [:smije] Osim ako mi netko ne ukrade ispred nosa [:hihot] [:hihot]
2015 01 12
da radim kupila bih si neke trajnije artikle...jaknu zimsku,zanimljiv kaput zimski,jaknicu skaj/kožnu,jaknicu traper,suknju pencil neku dobru,rifle cool,hlače neobične skinny,torbu,nešto nakita...ali skromna sam...pa ne bih baš pretjerivala...
2015 01 12
Ja imam plaću i od kada radim dosta novca trošim na odjeću i cipele, od kada sam na krpicama uglavnom ovdje kupujem jer mi većina nije od neke potrebe već mi se sviđa i sl..mislim da pretjerujem, ali srećom nešto i prodam, zamjenim nekada i to..kada te pristisnu krediti, režije, stanarina, sto i jedan račun ne ostane puno za krpice, najviše u početku kada počneš radit imaš osjećaj da možeš, al ubzro shvatiš da i ne možeš..nažalost.. Zato kad počnete radit curke, odmah si kupite što vam treba i sviđa se i potrudite se da bude kvalitetno jer kasnije....ajojoj
2015 01 12
gejbi, što kažeš da sad škicneš kod mene i izabereš nešto što bi željela, poklonim ti! Imam pono stvari i stvarno nije problem, žao mi je kad pročitam ovako, ni sama ne radim, krpam se svakako i meni drugi pomažu i razveseli se kad mi netko nešto pokloni, ajde daj da te razveselim [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 12
šta ti je 500kn pa toliko dam trošila kad sam imala 16godina od svoje zarade mesečno,nađi poso pa troši al para nikad dosta za krpice!
2015 01 12
dobre ste [:hihot] Majalike, ooo da, zato treba iskoristiti dok smo još kod roditelja, malo njima pomognemo, malo sebi kupimo i super.. poslije kad se osamostališ i dođu djeca, teško.. no, nećemo sad bedirati [:smijesi] [:smijesi] andriana, evo sam se posramila [:sramezljiv] [:sramezljiv] baš ti hvala, ali ne trebaa [:smijesi]
2015 01 12
Ma neeeeee, nije to za posramit se, ja samo volim kad se netko razveseli sitnicom [:smijesi] [:smijesi] , samo to ništa drugo, zašto bi se posramila? Pa ovo je samo razgovor, draga moja svi mi ovdje smo jer baš i nemamo za neke šopinge ( bar ja), ajde pliz, ovo je zaista od srca! [:zaljubljen]
2015 01 12
ajme..mislim da mi nikad ne ce biti dosta novaca za krpice [:hihot] zato ja pokusavam radit sto vise zamjena [:zaljubljen] barem mala usteda :)
2015 01 12
Mene je jedna korisnica obećala usrećiti poklonom...jedva čekam da stigne... [:poljubac]
2015 01 12
redhair, kažeš što ti je 500 kn, sitniš, kikiriki ili kako već , ali za nekoga to je prije pola godine preko krpica tražio za hranu 500 kn je bogatstvo
2015 01 12
1 2