Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Psi - molim vas pročitajte ! :)

Ja imam dva yorkia i maloga od 4 g i odlicno se slazu ... mada znaju rec da yorki nisu za puno malu djecu . Sve je to kako odgajate djecu, ja nisam radila razliku izmedu njih , odgajava san ih ko da san ih sve rodila [:zaljubljen] inace obozavam zivotinje, prije ovih sam udomila jednog engleskog buldoga koji mi je bia sve na svitu i prosle godine mi je nazalost umra,umra mi je na rukama , ima je slabo srce [:place] ... uglavnom kronicni bolesnik . Jos nisan dosla sebi ... Bez obzira sta uzmete morate mu osigurat njegov prostor , igracke , kvalitetnu hranu i njegu ...
2015 01 15
Inam mini pudla, prekrasan,zaigran, ne linja se, nema miris, brzo uci, odan, moj najbolji prijatelj, preporucam ti tu pasminu
2015 01 15
Po meni su mali psi "živčani" zato što ih se ne odgaja i stalno su po rukama. Oni su psi kao i veliki. Ali koliko god vukli ili bavkali neće napravit štetu dok veliki hoće. I onda ljudi uzmu malog psa i od njega naprave razmaženo derište. [:pospan]
2015 01 15
[:hihot]
2015 01 15
Ja imam shihtzua mali čupavi dlakavi predivan nije histeričan, ne linja se, zaigran, antialergijski (samo četri vrste) sedam godina star, istina mora ga se šišati i češljati, obožava mačke, jako dobar pas, izuzetna vrsta a samo malo veći od maltezera, daleko mirniji ne laje bezveze, imala sam 16 godina čivavu, neuporedivo
2015 01 15
Ja imam maltezericu staru 5 i pol godina. Kupili smo je kad joj je bilo 2 mjeseca. Imam troje odrasle djece i malo je reci da ju svi obozavamo. Predobar pas, mirna, zaigrana i nije zivcana kao sto neki govore. Mislim da je najvise kako ju odgojite. Ne voli biti sama, makar nikad ne pravi probleme kad je sama. Prekrasan pas, ne pusta dlaku, nema miris i opcenito preporucam. Ako Vas zanima jos nesto cega se nisam sjetila, slobodno me kontaktirajte. Sretno [:kesi]
2015 01 15
Nisu svi mali psi živčani,neznam odkud to. Chihuahue,yorkii i špicevi su poznati po tome šta su živčaniji ali nije pravilo,sve ovisi i o genima i odgoju i svačemu. Ja imam maltezera i laje jedino kad dođe u stan neko koga nikad nije vidio..inače je baš miram i nije zivcan nikako.Ali moj nikako nikako ne voli djecu.Bila neka mala susjeda kod nas i natezala ga cjelo vrjeme i nakon toga neda blizu djeci.Nije pas igračka za djecu.
2015 01 15
Imam kraljevskog pekija [:smijesi] divan pas, strpljiv i nimalo zivcan s obzirom da se podrazumijeva da su pekinezeri zivcani [:smijesi] cijelo vrijeme je u kuci [:zaljubljen] [slika:7451d7f7-3305-4871-972e-02e6810139db] [slika:ac731619-3c88-4866-a7ca-67b2fd626a3e]
2015 01 15
Ja isto tako imam pekija i glupost je da su zivcani svi mi formiramo njegovu licnost A sto se tice udomljavanja pabzar je bitno da je pasmina mi smo nedavno udomili mjesanca i presretni smo bitno da nekom bilo kojem malom psicu spasis zivot
2015 01 15
Da! Pas nije igračka za nikoga i stroga sam po tom pitanju, mislim da tu neće biti puno problema. Možda tu i tamo dok se ne priviknu i on i ona jedno na drugo i drugačiju atmosferu. No i curica je jako dobra mislim da će se brzo oni i složit. I molim vas nemojte me krivo shvatit , nisam spomenula da je poklon nego da bi ga do rođendana htjeli udomit. [:zaljubljen] Radujemo se svi mada još razmišljam i budem sigurno još, to je velika odgovornost.. pogotovo ako se odlučimo za maltezera [:hihot]
2015 01 15
Kod nas na krpicama je ženska iz Noine Arke možda da udomite? Imaju i štenaca i fakat se brinu o njima koliko mogu, ja sam im nosila deke koje mi ne trebaju da se peseki ne smrznu, možda da bacite oko na Noinu Arku
2015 01 15
Ja imam labradora od 5 mjeseci, u pocetku je bio jako zivahan i sve zivo je zvakao jer su mu rasli zubici, ali sada je dobrica. Bitno je da imate dovoljno vremena za psa jer evo barem u mom slucaju, ako se bavite njime kako treba, setate se svaki dan par puta, igrate se s njim i posvecujete mu puno paznje, on ce biti super. Jako je velika odgovornost, pogotovo u pocetku ali kada ga jednom uzmete, necete se moci odvojit od njega a on ce vam vratit puno vise. [:zaljubljen] [slika:9f7d859f-2314-4e26-b234-5479c74e2cf5]
2015 01 15
udomljava se jedan miks, izgleda ko miks shi tzu-a i snaucera, mali je, ima oko 2 g, super je s macama, muskic. ako ti je zanimljivo javi se u poruke, nije moj, kolegica ga udomljava pa samo prenosim [:zaljubljen]
2015 01 15
Ljiljkana, da nosila sam i ja danas ali u Dumovec što je blizu Noine Arke i preporučili su mi da odem i tamo no nisam stigla ali otići ću, čekam još i da mi se netko javi za jednog psića
2015 01 15
i dobar je s djecom, cesto je s 3 klinke
2015 01 15