Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

drzava oprasta dug :))

Bas mr zanima kojom brzinom ce se to rjessvati ili cemo morati platiti dug dok oni to rijese [:hihot]
2015 01 16
A kupili ste smartphone koji po svojim karakteristikama skoro pa da i ne funkcionira bez interneta?!?!? I sam je pojeo 2000kn?!? Bez uvrede al to Vam ni današnja djeca ne bi popušila..
2015 01 16
Meni dođu moji iz Australije na holliday i uvijek redovno ponove istu stvar koja im nikako nije shvatljiva a to je svakodnevna gužva po gradu,kafićima,shoping centrima i to za vrijeme radnog vremena.To kod njih ne postoji izlazi se samo vikendom tj.neradni dan.Kažu kad vide i percipiraju tu našu svakodnevnu sliku da se iz ničega ne da naslutiti da smo u krizi.Kad su usporedili cjenu teleoperatera T-com konkretno, sa plaćama rekli su da si to mogu osigurati samo bogati s visokim plaćama na mjesečnoj i godišnjoj razini i da je to jako puno novaca.Ne mogu skužit kako čovjek s prosječnom plaćom takvo nešto može sebi priuštiti.
2015 01 16
hoćete reći da ja lažem??????????????????????? ja se tim ni ne znam koristiti, upalila ga da ga prodamo, i tak je stajao. To su u VIP krivi......
2015 01 16
Podvaljuju ugovore i navlače ljude, obečavaju , skidaju zvijezde s neba...Te penzionere, nisu ni oni čisti.
2015 01 16
Ali ne razumijem onda čemu iphone na pretplatu u vip-u ako se time niste znali služiti?jeste li dobili priručnik uz uređaj? Ne lažete,bili ste neinformirani ali da ste kupili vešmašinu na daljinski upravljač kojom se ne znate služiti, zbog toga stoji nekorištena i ne "možete" prati, tko bi onda bio kriv? Zašto Vam je operater kriv? Jer Vam je prodao uređaj i pružio uslugu? A gdje je u toj priči proizvođač ako je iphone pojeo kune? ..uvijek je kriv netko treći i to je razlog 50% blokiranih računa u hrvatskoj..
2015 01 16
Mah, to mi muž uzeo mobitele, za mene, sebe, sina kada smo dobro radili, normalno plačali racune...i ovaj iphone je stajo, nismo ga koristili...dobili ga u tom paketu. I ja ga upalila....da ga prodam...nikada ga palila nisam. provjerila dal sve o.k...i eto mi
2015 01 16
Ok,dakle zbog neznanja je došlo do visokih troškova,uzmimo da ste Vi jedna od sto koja zaista nije svjesno stvorila troškove prema operateru..ali činjenica je da ostalih 99 svjesno čini upravo takve troškove a onda traži oprost duga!
2015 01 17
i nisam išla na Internet....provjeravala zvuk itd. on je AUTOMACKI skido, tako su mi rekli....
2015 01 17
ukoliko netko ima jos kakvu info samo ljepite [:smijesi] Nije u redu sto se to odnosi samo na ova 4 velika grada [:vrti] za sad
2015 01 17
Operater iskoristi našu brzopletost. Nemojte više nikome ništa ni za živu glavu potpisivati.N i k a k v e u g o v o r e.Dok se nešto u zemlji ne prelomi i u tim morskim psima koji se sjate čim nanjuše krv.Ugovor ne hvala,mobitel je jeftinije kupiti nego ga dobiti od njih jer kasnije kroz njihov račun koji vam stiže otplatite 2 mobitela.Proučite neki drugi model interneta samo neka ne bude preko ugovorne obveze.Raspitati se mudro i dobro kod svakog ponuđenog operatera i paziti koga ćete izabrati.Vani postoji ogromna konkurencija operatera i može se koristoti za malo para internetom.Kod nas su precjenili svaku gigu,među najskupljima smo u svijetu za tu uslugu.Daj pogledajte račune kad vam stignu i proučite još što im morate plaćati osim interneta.Između nekoliko zla odaberi najmanje,prilagoditi ga svojim mogućnostima
2015 01 17
Ali su mi skinuli 1000 kuna, jer sam žalbu poslala.....ne nije kriv operater, oni se samo rade svoj posao....
2015 01 17
99 posto je prevelik postotak jer postoji mnogo ljudi koji su u fin problemima ne zato sto zele biti ili zato sto ocekuju da cr im netko platiti to vec ih jednostavno zivot odvede u krivom dmjeru i koliko se god trudili i zeljeli raditi ne ide naprijed.zato nemojmo generalizirati svatko nosi svoj kriz.
2015 01 17
Martina98, zaista Vas nisam htjela uvrijediti i iz Vašeg odgovora proizlazi da je uređaj zbog svojih specifikacija i načina rada prouzročio visoke troškove..Vi ste nažalost ne znajući kako funkcionira smartphone dobili te iste troškove na naplatu...ali što je sa onih 99 korisnika koji su koristeći taj isti uređaj svjesno i namjerno nabili račun od 2000kn i sad se i Vama i njima prašta dug? Je li to fer-nije! Je li fer da npr Vaš ili moj susjed nema za struju i vodu,nema pretplatu,nema duga prema operaterima ali mu penzija prelazi 5kn iznad 1250 i država mu neće pomoći?
2015 01 17
E samo molim da ako neko radi ko Operater da to nije ništa osobno..... [:zaljubljen] [:zaljubljen] Samo eto, firma vam je lopov [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 17
1 2 3 4 5 6 7