Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kraj serije ???

Sad ću morat zvat Kolindu, ona će to rješiti [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 17
zato ja ne gledam ni turske ni naše serijeee, baš mi je žao vas sviju koji patite za serijom. [:kesi] [:kesi] [:kesi] dubravha kolinda ce ti pomoci samo je zovi. [:kesi] [:kesi]
2015 01 17
Aleluja, možda stave sada nešto normalno na taj TV [:smije] [:smije]
2015 01 17
ferihu su poceli snimat drugu sezonu o tome kak se onaj njen nosi s njenom smrcu i te bljezgarije, ali naravno da to nikom nije bilo napeto, pa su obustavili nakon svega par epizoda i enormnog pada gledanosti
2015 01 17
[:place] [:place] glup kraj serije.ni prva ni zadnja serija koja ce tako zavrsit [:frustriran]
2015 01 17
Meni su jedino bile dobre Ezel i Dila. To bi mogla ponovo gledati a ove sve druge nula bodova.. [:jezik]
2015 01 17
Ja sam citala na netu da je serija ukinuta,jer nema gledanosti,to me cudi jer mi je serija bila dobra,i svi glumci,zao mi je jer sam se nadala da ce zbrckat neki kraj nabrzaka a ne ovako,a najsladi su mi postali selim i feride,bar su oni pobjegli zajedno,najdraza od turskih serija mi je svakako kako vrijeme prolazi [:zaljubljen]
2015 01 17
1 2