Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Najdraži bakini savjeti za zdravlje

Sjećam se dok sam bila mala mama mi je skidala temperaturu sa oblogom od krumpira. Ponekad se stavljala rakija na mjesto gdje je bol i slično. Vjerojatno svatko od vas zna neki savjet od starijih ljudi (bake, prabake...) koji zaista funkcionira u prevenciji zdravlja. Pa podijelite to s nama. [:smijesi]
2015 01 18
bjelanjak od jajeta za opekline
2015 01 18
ooo da rakija je ne zaobilazna kod mene [:hihot] [:hihot] ...bez tabletica molim....samo čašica rakije i već sutra kao nova [:sramezljiv] [:smije]
2015 01 18
Ljudi i dalje vole piti antibiotike iako propolis ubija vise od 600 bakterija i virusa prirodnim putem i organizam nestvara rezistentnost na njega
2015 01 18
Ana [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 18
Rakija ujutro,za rucak pivo a navecer vino...toga se moja baba pridrzavala i dozivila 90 ja sam za sada samo na jutarnjoj rakiji [:jezik]
2015 01 18
Valjda je to ljudima tako u glavi da ako doktor prepiše tablete da je to najbolje riješenje, ali većinom se mogu pronaći alternativne metode. Ana - super za tvoju temu, samo nisam mislila ovdje da pričamo samo o rakiji, nego općenito koji su vam bakini savjeti pomogli u ozdravljenju. [:smijesi]
2015 01 18
1kašikica kave,1 kašikica kakaa i 1 kašikica šećera, to promiješati i pojesti, tako na suho, s vrlo malo vode..( za proljev [:hihot] )
2015 01 18
Hehe pa ne mora se pričati o rakiji, ja sam samo podijelila iskustvo cura sa svoje teme! [:hihot] [:smije]
2015 01 18
ja s rakijom sve mažem..posjekotine, prišteve..dezinficiram.. čak sam jednom pržilicu od kompa išla kao čistiti, rastavila ja to, pa ću sad lijepo s rakijom ju očistiti, laser pogotovo,jel..?naravno da se "pržilica" - "spržila", al ovako iače, odlična za sve, samo (bar meni) ne za piti [:hihot] [:smije]
2015 01 18
ana..od rakije počnemo..pa završimo.-tko zna gdje... [:kesi]
2015 01 18
Nina87t , hahahahahah! To tako kreće...čašica simo-tamo i veselju nema kraja,a još k tome pridonosi zdravlju! Ma divota!!! [:jezik] [:hihot] Pa svaka mu čast tko je izmislio rakiju! [:zaljubljen]
2015 01 18
izgleda da je rakija standard u svakoj obitelji [:hihot] [:hihot] [:hihot] bake znaju [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 18
Za na primjer urasle bokte na nogama- rajcica-izvlaci gnoj. Za otekline - oblog od luka Za bolne zglobove-oblog od kupusa Za bolnu menstruaciju - caj od nevena Za sve ostalo - rakija :D
2015 01 18
he, ima jedan recept...uz koji je naravno vezana i rakija [:hihot] ..(ja isprobala - djeluje 100%) znači u staklenu teklicu se stavi bršljanovog lišća, i prelije rakijom, da se sve potopi, i to tako stoji od 2tj do mj dana.. a to se koristi kod kurjih očiju, ja u srednjoj školi imala, probala sve moguće preparate, rezala to sama, bila sam svoj majstor, ali ništa mi nije pomoglo..i baka me jedva nagovorila da probam to, znači otkine se komadić lista, stavi se na "oko", i zaljepi s onim leukoplastom, često se mjenja kroz nekih 7 dana.. a na kraju, kao da nikad ništa nije bilo tamo, samo se ogulilo..i nestalo.
2015 01 18
1 2