Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zabrinuta...

Evo ovu temu otvaram u nadi da će mi se cura koja mi je uplatila novac za bijelu zara torbu javiti...htjela bi da vidi da se trudim doci do nje...Izbisala sam poruke,nemogu doc do njenih podatka,a par sati prije brisanja poruka na krpicama sam izbrisala sve na mailu (svaki dan sam aktivna na mailu pa i svaki da brišem mailove :/ ) Curo javiiii se! Htjela bi dokazati da usprkos nepravdi ima i nas poštenih :)
2013 03 03
Nadam se da ces je pronaći [:zaljubljen] Iako moram primijetiti da dosta ovakvih upita ima [:sokiran] Nemojte brisati poruke dok ne zavrsite prodaju/kupnju od pocetka do samog kraja i povratne informacije...to je eto moj savjet [:zaljubljen]
2013 03 03
Ma inace to nikada ne radim,ali taj dan sam imala zamjenu s dvije curke (nabralo se jedno 10ak poruka) i sasvim slučajno sam izbrisala poruku od te cure ( a ta cura na ovoj stranici ima možda 3 artikla) i nemogu nikako doći do nje...Mislim sigurno će mi se javiti kada vidi da joj ništa ne stiže,ali nebi htjela da onda pomisli da muljam oko nrisanja poruka, već da vidi da se stvarno trudim doći do nje ...hvala na savjetu :)
2013 03 03
I ja brišem jer mi je nepregledno, a onda kopam, tražim, jesam li igdje zapisala... [:kesi]
2013 03 03
Probaj po imenu i prezimenu uplatitelja, možda tako dođeš do nje.
2013 03 03
sad sam se opekla,iduci put cu valjda bit pametnija [:smije]
2013 03 03
ja imam mail samo za krpice i mislim da nikad nisam niti jedan mail niti poruku ovdje izbrisala :D
2013 03 03
vidi na mailu u izbrisanima, u smeću, ako tamo nisi brisala
2013 03 03
ma brišem i smeće,ja sam takva,kad obrišem mailove,odmah i smeće obrišem...a probala sam po imenu i prezimenu ali nisam uspjela :/
2013 03 03