Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nemojte bacati odjeću i obuću broj 38

Ako netko može i želi neka pomogne curi: [slika:322d3445-bc62-45f5-87c9-9653f586defb]
2015 01 19
Ajme, cure iz Zg jel se mozemo organizirati da pomognemo? Svi mi imamo nesto sto bi mogli poslati.. Jedan paket Tiska vel L da napunimo osnovnim potrepstinama i posaljemo nekoj curi koja zivi u Zg a da ona to proslijedi, odnosno odveze ovoj djevojci..
2015 01 19
joj..žalosno..koliko je takvih...j.. ti našu državu!! [:frustriran] ....daj mi prijedlog šta da joj pošaljem..
2015 01 19
Neka se javi jedna ili dvje cure iz Zg koje bi bile voljne podici pakete koje mi posaljemo i odvesti ih ovoj djevojci.
2015 01 19
I gdje je tu Crveni križ? Ljudi ne pitaju ili šta? [:tuzan]
2015 01 19
Dakle sve od hrane do higijenskih potrepstina i po jedna - dvje krpice.. predlažem da svaki paket sadrzi po nesto od svake kategorije: 1. kozmetika i kucne potrepstine 2.hrana (sa duzim rokom trajanja) 3.krpice
2015 01 19
ok...kozmetike imam doma a hranu ću kupiti..misliš na konzerve?..
2015 01 19
Ja nemam obucu, al imam dosta odjece 38 velicina koju ne nosim.. Predlazem da u paket stavimo i neke namirnice tipa brasno, riza, secer, ulje, trajno mlijeko, ovisno koliko tko moze.. Ja sam iz Zg, imam veci auto tako da mi ne bi bio ni problem prevesti stvari kod djevojke.
2015 01 19
189 Ledolina , prije 2 minuta prijavi | ↑ Dakle sve od hrane do higijenskih potrepstina i po jedna - dvje krpice.. predlažem da svaki paket sadrzi po nesto od svake kategorije: 1. kozmetika i kucne potrepstine 2.hrana (sa duzim rokom trajanja) 3.krpice Plus, ako netko mozda zna kako bi se mogla cura rijesiti lose socijalne situacije, odnosno ako bi moglo saznati se kako da dođe do nekog izvora prihoda.
2015 01 19
Tražit jednokratnu novčanu pomoć. No, mislim da to već zna.
2015 01 19
ja imam nekoliko pari cipela tenisica 38, dat cu koliko mogu, ima li jos koja iz Splita zainteresirana pa da pošaljemo tiskom ?
2015 01 19
Moze, evo ja sam u stupniku/luko, mog podici sa suprugom i autm, ali tek za koji dan jer je bolestan, pa po nekom poslat, organizirat imama frendicu s autom, mi cemo isto spakirat stvari....jao [:place] inace uvijek me stegne u dusi i place mi se kada nekome nije dobo .... u najboljim goinama.....pa di su joj roditelji ili obitelj kakva....o boze..... ja samo ne vidim br jer bih ju nazvala.....samo ako vas ima puno koje bi slale ne mogu sve sama dic ili mogu?!?
2015 01 19
Super Evo Ledolina1985 ce biti jedna kontakt cura- molim te ostavi nam ovdje javno podatke svoje i adresu tiska gdje da ti posaljemo pakete. I molim vas da Ledolini1985 u inbox posaljete poruku kad posaljete paket da ga zna ocekivati. A tebe draga molim da stupis s djevojkom u kontakt pa da nam javis malo detalja i da se dogovorite za primopredaju.
2015 01 19
Evo onda ZaraAntonija ti budi druga cura- molim i tebe podatke javno i tisak, pa saljite ili jednoj ili drugoj..
2015 01 19
jel se netko cuo s curom? da provjeri sta joj tocno treba? da se ne salje na blef pa da cura dobije npr. 10 majica, a nijedne hlace
2015 01 19
1 2 3 4