Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nemojte bacati odjeću i obuću broj 38

nakon sta provjerite, pripremit cu paket i javiti dalje [:smijesi]
2015 01 19
Cure super ste.. javite obavezno sve sta saznate i onda cemo krenuti sa slanjem ako je sve ok.. [:smijesi]
2015 01 19
ok, kontam da otvaracica teme zna vise, posto u naslovu pisu velicine, a ne pisu u oglasu
2015 01 19
Tea8818 javi mi se pa mozemo skupa staviti stvari za curu 8mas moj broj u opisu
2015 01 19
mrzim ovo, otvori temu pa nestane i vidis Suzy na to uopce nisam obratila paznju moze sweetie, kad cure provjere, dogovorit cemo se [:smijesi]
2015 01 19
Jel to provjeteno ??? Susjeda moje sestre svaki dan vuce kesetine pune hrane iz crkve i karitasa a predaje na faksu u Zadru
2015 01 19
Poslala sam ti poruku Tea pa mi se javi
2015 01 19
kastor1 , to ti je klasika, svuda je tako :) sve sto dodje u karitas prvo one sebi odaberu a ono sto ostane ide "dalje" , zato ja ne nosim nista u karitas ! [:vrti]
2015 01 19
iazzra bi trebala imati vise informacija jer zna velicinu, vjerovatno se čula s njom, pa evo javno da pitam, IAZZRA garantiras li za curu, da joj stvarno treba pomoc i da situacija nije izmisljena? otvorila si temu, valjda si provjerila sve prije nego si nas pozvala da pomognemo
2015 01 19
curke, oglas stoji po zagrebu, nazovite i pitajte :) skupljaju i studenti, jedna cura se čula s njom.. tak da :)
2015 01 19
Ako se sakuplja ziher se zna ime i prezime, pitat ju za nadležnog socijalnog radnika i CZSS, nazvat ih i pitati je li u njihovom tretmanu, u oglasu piše da je. I čut ćete iz prve ruke o čem se radi. [:smijesi]
2015 01 19
Stupila sam u kontakt,,,pricali smo pola sata.....ne mogu pratit sve sto je napisao....pa otvorum novu temu koja ce se zvati humanitarna akcija za curu :-) stavim sve podatke i cijelu pricu, hvala na razumijevanju [:poljubac]
2015 01 19
ZaraAntonija i ja ću pomoći, recite gdje i kome da šaljem..
2015 01 19
Tea8818 odgovorila sam ti na poruku, ne znam čemu prozivke, nisam se čula osobno ni vidla i ne mogu garantirati, ja sam prenijela informaciju, a hvala bogu ima cura koje imaju vremena i mogućnosti pomoći i poduzetne su, hvala ZaraAntonija!
2015 01 19
Tema humanitarna akcija za curu....u nedavnim temama...hvala :-*
2015 01 19