Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Jeftina optika u zg-u

bok cure! [:kesi] zanima me ima li koja optika u zg koja prodaje jeftine,a opet moderne okvire za naočale?inače nosim leće,ali htjela bih si nabaviti i cvike... hvala vam puno
2015 01 20
do 500 kn okviri :)
2015 01 20
Optika Kobačić je profesionalna a povoljna. Ghetaldus je skup. Optocentar su nestručni i kradljivi.
2015 01 20
haha,ghetaldus je priča za sebe [:kesi] sestra mi je jednom skoro nasjela na onu njihovu reklamu,zamjena starih okvira za nove, žena je odvela do nekog ormarića i pokazala joj kao te zamjenske , ''nove'' okvire koje može dobiti. užas, mislim da bi i moja baka samo odmahnula glavom i rekla da treba nešto modernije ipak...btw.hvala ti, poći ću do te optike!
2015 01 20
A mene zanima da li je netko radio pregled vida u optici...
2015 01 20
ja sam bila u optici formula, mislim da su se sad preselili na kvatric. prvo su mi provjerili vid i prvi su u ovih mojih 33g koji su otkrili sta mi je s vidom(imam rijetku dijagnozu), bila je neka akcija okvira u pol cijene. jako sam zadovoljna
2015 01 20
Naravno odabrala bi optiku gdje mi se i okviri sviđaju,,,,i sve tamo obavila..Ne dami se ići u dom zdravlja jer se moram narućivat i onda još cjeli dan ćekati da dođem na red..Mislim da mi je ovo brže i jednostavnije...Da li znate lokiko se cjene kreću sapregledom,okvirom i staklima..
2015 01 20
*koliko
2015 01 20
dakle pregled je besplatan
2015 01 20
Livision je meni dobra [:smijesi]
2015 01 20
Optika Gallery , kod shoping centra Point na Vrbanima! u istoj zgradi gdje je kafić MeGusta i Spizza ! predobar izbor okvira, predobre cijene, uvijek imaju neki popust i još se može nažicati. Inače imaju i preglede koje vrši doktor i fenomenalni su. Preporučam , jako kvalitetni!
2015 01 20
sve optike su skupe, ja sam prije 2 godine za okvir,stakla i pregled dala 2.500 kn [:place] a sad sam isla u drugu i platila pregled i stakla 450 kn. gledala sam okvire one jeftine i nisu kvalitetni. Ja sam cula da je dobra optika kraljević, prijatelj mi je iso kod njih po naocale.
2015 01 20
Hvala vam cure [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 20
Hvala cure! :D proci cu sve navedene optike,ali problem je sto su dosta daleko od mene,zna li itko kakvu povoljnu u istocnom dijelu grada ili na podrucju crnomerca?
2015 01 20
U utrinama na trznici imas optiku. Okviri po 400kn kakve hoces Ja bila i napravila pregled, uzela okvir za 400 i stakla sa uv zastitom su 350 a bez 200
2015 01 20
1 2