Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Dečkova sestra

pa da vidimo što će odabrati, možda pretjerujem, volim ja i svog brata i sestru ali to, za mene pretjerano
2015 01 21
Kazu ak zelis znat kakva ce ti bit zena pogledaj punicu.al mislim da vise drzi vodu ak zelis vidjet kakav ce ti bit brak pogledaj zenski dio familije od muza tj.decka.jer ako s njima nemas mir nece ti brak spasit ni najveca ljubav
2015 01 21
tako je isto i kod mene bio problem. dečko studira i dolazi kući svaka 2,3 tjedna i znači uvijek kad on dođe taj vikend dođe mu i sestra sa djecom...i mi nikad ne možemo biti skupa, uvijek dođem kod njega i sjedim i pričam s njima a ona mu samo uvaljuje djecu pa da čuva pa da se igra s njima da ona može popušit popit kavu i ja mu kažem tipa idemo se prošetati ili ajmo na kavu a onda ona onak milo a brate ajd budi još malo nismo se vidjeli dugo i nećakinje su te se zaželjele i tako nam je prolazilo vrijeme...ja sam mu rekla da želim da odvoji bar sat vremena za mene...tu je nastala ogromna svađa između nas..ispala sam ljubomorna na nećakinje na sestru a ja sam zapravo samo htjela biti s njim jer se ne viđamo često...sad kad on dolazi dođe i ona ali mi se ne vidimo tada... [:smijesi]
2015 01 21
slažem se [:hihot]
2015 01 21
pa i najpametnije odvojit vrijeme zasebno :)
2015 01 21
ajde ti dokaži njemu a da mu ne ispadneš posesivna...to je za mene isto bolestan odnos,razumijem da voliš sestru i sve to ali što je pretjerano je pretjerano [:vrti] a moj dečko je najmlađi i ima dvije starije sestre a one stvarno ga tretiraju kao majmunčića i sve će za njih napraviti,pokušala sam i ja tako no bezuspješno [:jezik]
2015 01 21
a to je teško dokazati, jer on to uopće ne kuži, njemu je to normalno, ne može joj ništa odbiti. još fali samo da spava između nas u krevetu [:jezik]
2015 01 21
Nadam se da ces uspjet al vecina veza i brakova bas zbog ovakvih stvari puca.jer se poslije pocnete vidat onda kad sestra pusti njega pa si ti na rasporedu.a i tesko je u bit u braku il vezi i znat da si sub doma sama jer je njegova familija na rasporedu.i s tim samo pokazujes da ona vlada vasom vezom i rasporedom.
2015 01 21
ma to ne dolazi u obzir, ako već pukne veza bolje i sad dok smo ajmo reći još na početku nego kasnije
2015 01 21
da, pa u tome i je problem, sto je on navikao na takav obrazac ponasanja i uopce ne moze pojmit ni shvatit di je problem, jer je takva vjerojatno otkad se rodila [:kesi]
2015 01 21
moguće, sve mu je to normalno i znam da nebi shvatio što bi time htjela reći.malo zeznuta situacija
2015 01 21
a i meni je odbojno uopće ju vidit
2015 01 21
[slika:f479fcad-ee09-44f4-b352-4e47f059cf4c] poduzmi nesto da ti ne bude uvijek ovako,AlmondBlossom odlican zakljucak!
2015 01 21
Ovu temu moram prokomentirati. Evo ja sam isto jedna sestra i imam brata koji mi je bio najbolji prijatelj.. Nisam tako čudna kao sestra tvog dečka ali bili smo si dobri...ali ja sam našla dečka, sada muža, koji se bunio da bratu dajem novac, da napravim sve šta me pita Itd.. Razlog je bio taj jer kad je bio mali je imao neku nesreću za koju sam ja kriva..mama me ostavila da ga čuvam iako sam imala samo 4,5 godine i nisam mogla to spriječiti...a on je završio u bolnici i bio možda par mjeseci...ali sve je bilo ok... I zato sam bila takva prema njemu...imala sam razlog iako nikako nisam mogla biti kriva...Sigurno i kod tvog dečka postoji neki razlog...možda mu je žao da je takva...može biti bilo šta....ali strpljenja sve ćeš saznati... Ne treba ga ni pitati ni ništa...sam će reći... Evo moj brat je živ i zdrav, ja imam svoju familiju i ona mi je sad najvažnija...i sad mi je na prvom mjestu muž i djete...
2015 01 21
Hahhahaha pa tako je skoro i izgledalo prvi put kad smo se upoznale [:jezik] a jesi me nasmijala
2015 01 21