Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

eto da i ja pomoć zatrebam

daklem, kod objave novog artikla postoji rubrika "tematski kostimi" - tu, koliko sam vidjela, ima svega, od sexy uniformi do karnevalskih kostima...ja imam tri karnevalske maske koje sam nekoliko puta probala objaviti al su mi svaki put obrisane (nisu bile slike s neta, nisu imale pogrešne tagove) moje pitanje je slijedeće: po meni to je "modni dodatak" a ne nešto što bi išlo pod "odjeća/"tematski kostimi". Pa di da to pobogu objavim a da ne bude obrisano (kad već imamo opciju prodaje tematskih kostima) [:place] aj sad maso, da čujem [:sramezljiv] p.s. zakeljila sam ih u nekrpičaste stvari na forumu al bi ih htjela i ovako na profil staviti...
2015 01 22
evo ga na.. ormarić treba pomoć.. ajd' bum' razmislila o toj temi [:smije] usput, nema ni tenisica [:pospan] i sad čovijek uz tolike "probleme" da ne izmišlja novotarije [:poljubac] uglavnom.. meni je to pod tematski kostimi ipak nekako logičnije [:zaljubljen]
2015 01 22
a šta da velim više....već mi triput zbrisani pa reko ako pitanje stavim javno, možda će mi netko reć gdje je zapelo....umorna sam više od silnog dizanja [:smije] [:smije]
2015 01 22
a i meni obrisano nekoliko, pitam admina a ni ona ne zna.. pa tko onda da zna [:smije] [:smije] mislim da se bum' kandidirala pa da vidim onda tko što zna a tko ne [:hihot]
2015 01 22
a taman mi pokupili par lajkova [:place] pitala sam sada Ivančicu...valjda neće zamjerit na gnjavljenju, al svako je malo tu...a mrsko mi stalno iste stvari stavljat [:sramezljiv]
2015 01 22
Djevojke,administrator...tko god! Trebam i ja pomoc [:tuzan] [:tuzan] Mislim da nema baš veze sa temom ali možete me možda savjetovati ili barem uputiti kome da se javim. Naime radi se o jednoj vrlo neugodnoj suradnji sa djevojkom na krpicama. Uplatila sam joj novce za artikal koji je na kraju prodala nekome drugome. pustila sam joj negativnu jer je za mene bilo negativno iskustvo slati druge ljude oko sebe da cekaju u banci (jer ja nisam stigla) i onda jos zbog svih predstavi koje sam trebala odradit nisam se stigla javiti kada je uplatio. kada sam se javila djevojci rekla mi je da je prodala vec nekome drugome cija je uplata bila sjela taj dan kada moja nije (a trebala je po njenom). Sada je ona meni pustila negativnu isto a ja sam samo bila nezadovoljan kupac koji je izrazio svoje nezadovoljstvo ishodom za koji sam ja na kraju dobila negativnu???!! Kako se to moze rjesiti?? pls cure pomagajte [:place]
2015 01 23