Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

suha koža lica

Pozdrav cure, treba mi mala pomoc :-) koja mi je najbolja prirodna krema za suhu kozu? Koza na licu mi je postala jako suha, i pojavili su mi se pristici na obraze kao da sam u pubertetu. Mozda mi hormoni luduju jer dojim... Dali je ok krema od smilje? Heeeelp
2015 01 22
i ja sam imala temu prije dan-dva... [:place]
2015 01 22
Da krema od smilja i serum od smilja je super ja koristim
2015 01 22
Ruzastanic kolika je cijena elixira? HappyNina imas neku handmade kremu ili? Hvala vam cure puno puno
2015 01 22
Probaj Olival kremu od Smilja navodno je odlična, jako hvaljena u poslijednjih nekoliko mjeseci, a i green girl kozmetika mi je dosta dobra [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 22
Stavi maske za izritiranu suhu i nadrazenu kozu,25 kn je 2 ju moozes koristiti imas u mulleru,to ce ti najvise pomoc [:smijesi] Vjeruj mi [:kesi] Nakon 1 puta ces vec viditi rezulatet,a to ti je maska od kolagena [:sramezljiv] Uz to dnevna i nocna krema bilo koja moze i baleina [:zaljubljen]
2015 01 22
ja redovno izmasiram lice medom, operem ...namazem niveom..zakon!
2015 01 22
također imam suhu i osjetljivu kožu i koristim hand made namasteasc kremu od bugarske ruže, smilja i bušina. Odlična je, koža bude hidratizirana, nahranjena i baršunasta, jednom riječju predivno. Ta kombinacija je odlična za suhu pogotovo osjetljivu kožu plus da djeluje i na bore [:kesi]
2015 06 03