Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Obratite pažnju!

Pozdrav curke! Želim samo dati upozorenje svim curama koje imaju probleme s licem da ne koriste proizvode od La Roche Posaya EFFACLAR LINIJU jer je meni uništila život i lice učinila još gorim. Pola godine mi je trebalo da se vratim na svoje... Imate li vi dobra iskustva s njime?
2015 01 25
Imam problema s licem od 16g, ništa nije pomoglo, dok me lani nadomak 40-te nije dermatologica stavila na Roaccutane tablete (A vitamin u visokim dozama). Sada više nemam problema s licem [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 25
[:sokiran] što se dogodilo?
2015 01 25
Meni su LRP savršeni proizvodi, i teško da bi mi išta od kozmetike uništilo život.. Trenutna vlast, opće stanje u državi i društvu možda, ali nešto tako trivijano ne. Ali to sam samo ja [:smijesi]
2015 01 25
Draga što je bilo ? Ja imam prijateljicu koja je imala isto neko sranje i to je jedino pomoglo. Što se dogodilo?
2015 01 25
Čula sam za to..ali šta nije da je to malo opasno? Ići na te tabletice? Svašta sam čitala.
2015 01 25
Izbila mi je ogromna alergija i sve. Sutra vam stavim slike. Hvala Bogu pa se povuklo...
2015 01 25
možda si osjetljiva na neki sastojak,ja ne smijem ni blizu garniera jer odmah crvenilo,lišajevi ,,,
2015 01 25
Meji su proizvodi za lice super od la rochea Cak su ki pokogli A za tablete neznam Neznam korate gledati cure zene kad nesto pijete i sastojke toga bez obzira na kvalitetu firme i proizvoda
2015 01 25
effaclar je meni odlican...koristim pjenu za cišcenje i hidranantnu kremu vec više od 2 godine.... možda si samo krivu kremu koristila... na pocetku, koristila sam effaclar duo i nije mi pasalo...koža mi je bila jako suha i pucala je... zamjenila sam ju sa effaclar h i ta mi je odlicna... koristim i njihovu BB ... planiram i njihov puder uzet, cim potrošim ovaj što imam sada....
2015 01 25
nema svatko istu kožu, nekome je super nekome ne, meni je avene odličan
2015 01 25
Kad sutra staviš slike od lica pliz nemoj zaboravit i stavit tvoje slike od haljine u oglas, ovako je protivno pravilima krpica i mene zanima kako ta haljina izgleda [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 25
.....pila sma i tablete... prije 10 tak godina... lice je mirovalo 5 godina i onda se sve vratilo! duplo! promjenila sam dermatologa i ova nova je kometirala da joj stalno dolaze ljudi koji imaju problem azbog tableta... navodno ih moj stari dermatolog (poznat je dosta) djeli ko bombone [:smije]
2015 01 25
Dubravhka..dali te mozda zanima kako haljina izgleda? Imam neke slike na sebi, ako hoces mogu ti poslat u box. [:zaljubljen] trudim se prodat, jer mi treba novac za Valentinovo.
2015 01 25
Da, tablete ne valja. To je samo PRIVREMENO.A kasnije ljudi moji....sranje (oprostite na izrazu)
2015 01 25
1 2