Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim pomoc :(

Evo nakon lijepih suradnji stize i jedna negativna nazalost...Naime poslala sam curi novu sivu haljinu, dakle nikad nosenu,samo etiketa skinuta. Da bi me sad doecekala poruka kako je haljina puna crnih mrlja i mucica. Navodno je i smrdljiva. Poslala mi je i slike haljine ,ja ne vidim mucice , te crne mrlje koje ona spominje nisu mrlje nego je takvo platno. Haljinu sam dobro slikala, prilikom kupnje cura me samo pitala ima li mucica ,ja sam odg da naravno nema. Sad je odjednom smrdljiva , puna mucica i mrlja. [:place] [:place]
2015 01 26
'jel to tvoja H&M haljina? [:smijesi]
2015 01 26
Govori mi ako joj ne ponudim neko adekvatno rijesenje da ce mi pustit negativnu. Ja sam navela na profilu kako ne nudim povrat novca,nisam prevarantica i ne saljem takvu robu. Cura ima dosta pozitvnih i zaista se ovom nisam nadala
2015 01 26
je da..na profilu su mi slike sa oznakom prodano
2015 01 26
neznam što da ti kažem ima svašta ali mislim da niko nebi slao nešto "smrdljivo" ako si je nosila naravno da češ je oprati bar su meni čiste stvari dosad dolazile valjda joj se učinilo pa krivo vidi neka je proba oprati još jednom pa možda je od prašinice
2015 01 26
Smrdi joj mozda od koverte ili pak vrecice,ja je nisam nosila..Boze jos ce ispast da smrdim..
2015 01 26
ja ne vidim nikakve mrlje na haljini neznam što je njoj a ne smrdi sigurno taman da je u šupi stala nemoj se uopće sekirati
2015 01 26
Ma joj to je kao i ona moja sa torbom ja poslala torbu duplo vijedniju od cijen koju sam njoj jos nakon kukanja smanjila te joj poslikala iz svih mogucih kuteva sa biljeznicom sa crvenim papirom na lusteru u mraku da bi ona na kraju kad je primila torbicu rekla da to nije to da sam ja nju prevarila da to nije uopce ta torbica sa slike i tako neke nebuloze...zanemari takve ja obavezno sad kad nesto saljem poslikam iz svih kuteva da ne bude kasnije pojeo vuk magare [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 26
Kiss [:smijesi] Ima svega no sikiriki [:smijesi]
2015 01 26
Hvala cure na ohrabrujućim riječima ,ali ja sam ipak zaradila negativnu. Poslala sam adminki poruku,ndam se da će uvažit. Ako ne ,spustit ću se i ja tako nisko i njoj ostvait negativnu.
2015 01 26
[slika:9956cc4a-e159-4cfb-862d-27e7ead0e09d]
2015 01 26