Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povratne informacije

manuella nemoj slučajno..izbiti će rat u kokošinjcu [:hihot] [:smije]
2015 01 27
Alameee ozbiljno ? Moram uredit " O meni" [:hihot] Kako uvjek propustim zanimljive teme .. [:place]
2015 01 27
U početku, kad sam još imala vrlo malo povratnih, zamolila sam koji put da mi se ostavi. Sad više ne tražim. Ja uvijek ostavim, a ako druga strana neće, ok. Ne zamaram se tuđom (ne)kulturom, razlozima...tko zna što ih sve sprečava u pisanju nekoliko riječi.
2015 01 27
Sve je to odraz nečije kulture,više se stvarno ne zamaram sa tim,jer nema smisla-ne možemo mi tu nekoga preodgoiti-kakav jesi-jesi [:vrti]
2015 01 27
Eto, moram priznati da sam odradila i prve kupovine i prve prodaje i da još uvijek stojim na onome da nemam niti jednu povratnu (tek sam se pridružila Mojim krpicama). Zato Hvala curama koje su kupile kod mene, na unaprijed danom povjerenju. [:kesi]
2015 01 27
ja ih ostavljam al puno njih zanemaruje ,pogotovo kad nešto uplatim [:vrti] [:smijesi]
2015 01 27
emili1 hvala na temi, sad se imam s čim zabavljati [:hihot] ponekad se tako nasmijem temama na ovom forumu to je nesto [:smije]
2015 01 27
Ja sam pocela brisati svoje povratne. Ostavim i napomenem da sam ostavila i kad ni nakon par dana ne dobijem zauzvrat, lipo svoju obrisem. Pa necemo se pravit mulci i skupljat povratne a nekome ne uzvratit. [:pospan] [:smije] [:hihot]
2015 01 27
odradila sam s nekim krpičarkama više kupovina i uvijek sam žalosna što ih svaki put ne mogu pohvaliti [:sramezljiv] ,ali eto pravila su takva kakva jesu
2015 01 27
od mojih povratnih barem trećina još nije ostavila. to je jedan red ostaviti povratnu i ispadam sama sebi budala što ih tražim da mi je ostave.
2015 01 27
mene je zivciralo, onda sam obrisala sve povratne curama koje nisu ostavile meni i vise ih ne ostavljam ako ih netko ne ostavi [:hihot]
2015 01 27
Zenske...dobro se dobrim vraca! Ostavite vi povratnu, ako kislite da je zasluzila...a to sto ona nece njezin problem...bar ste na miru [:smijesi]
2015 01 27
To je uvijek tako,ja svaki put po 2-3 puta molim da ostave ali ne mogu rec ima neke koje odma iz puske ostave povratnu [:zaljubljen] Jedna mi je cak i napisala ne razumijem zasto toliko trazite da vam ostavim povratnu [:jezik] muslim ono uzas [:znoji] Al dobro vec sam se pomirila da uvije moram pisat! [:ljut] [:frustriran] Sad da su sve pisale bi imala sigurno 200 povratnih [:sramezljiv] [:place]
2015 01 27
Ne ostavljanje povratne informacije kod mnogih će ostati misterij. Do sada sam imala ukupno 16 suradnji od koji nisam dobila povratnu, to me malo i ljuti. Pa zar je toliki problem ostaviti povratnu ocjenu. Nekad kad stvarno vidim da je s moje strane sve u redu, i kad joj još dodatno nešto i poklonim a nisam dobila povratnu znam otići na korisnicu i obrisati svoju.
2015 01 27
ja sam napisala i u opisu profila da molim da miostave povratnu informaciju, a ponekad moram pitat da ostave, iako je kupnja/prodaja uredno prošla. zapravo me nervira to što povratna ostaje nakon što je osobi koja je to napisala izbrisan ili blokiran profil. prevaranti koji pišu povratne ukinu profil, a osobama koje su oštetili ostaju negativne povratne
2015 01 27