Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

imam jedno pitanje...?

jedana ženskica hoće da kupi trenirku ali želi da joj pošaljem trenirku i da plati po pouzeću. Nisam nikada tako ništa slala. Dali znate kako se šalje i kako i kada ja dobijem novce ?
2015 01 28
Nemoj nikad slati pouzećem. Dosta cura ima neugodno iskustvo. Ja ne bi tako slala nikad
2015 01 28
a nemam poima što da radim [:vrti]
2015 01 28
ako plaća pouzećem postoji mogućnost da ti vrati stvar i onda ti platiš duplu poštarinu,inače sve u pošti ispitaš,a istina dosta cura ima negativno iskustvo.
2015 01 28
a poštarina je dosta skuplja tako neznam koliko se i toj curi to isplati isplati. ja sam slala i gospođa je platila 57 kuna poštarine samo
2015 01 28
a šta će joj bit, pošta će zaminit paket i umjesto novaca dobit će glavu nuklearnog reaktora koji će joj eksplodirat u facu i potom će joj narast tri para ušiju i rog? pošalji pouzećem, kad podigne dobit ćeš novaac, ako ne podigne vratit će ti se paket..
2015 01 28
ivaaaa nemoj biti tako isključiva...mozda je žena imala loše iskustvo pa zeli platiti pouzećem...imala sam takvu situaciju prek njuškala,gđa je htjela naruciti u iznosu od 200kn ali se već opekla pa me molila preko pouzeća.... pogledaj joj povratne i odluči...ustvari ,riskiraš pt ako se ne preuzme paket. iskreno ja sam dosta puta slala pouzecem i nikad nisam imala problerma.
2015 01 28
većina ovdje šalje nakon uplate na račun,pokušaj objasniti curi istu stvar,ako nije skroz friška sigurno ima povratne
2015 01 28
kod slanja pouzećem plaća se regularna preporučena poštarina ovisno o težini paketa s tim da primatelj plaća 9 kn naknade pošti što se pošiljatelju vraća novac.. a da, inače pakete ne šaljete preporučeno nego obično pa kad se pogubi ili vam neka poštarica digne gaće na pošti, onda ste pokradene.. wtf danas i sutra, drama na n-tu radi dvi kune razlike u cijeni..
2015 01 28
IvanaB26 ,ovisi što si slala, ja sam preko 1kg slala, a pt je bila 30-ak kn , s tim da je bilo plaćanje pouzećem.
2015 01 28
Ja ne vidim zašto ne bi poslala pouzećem. Lijepo staviš poštarinu na račun primatelja i pošalješ. Novac ti donese poštar na ruke kući. Ja slala, sve pet
2015 01 28
ma naručila mi je preko fb pa se vjerojatno i ona boji,ali ne znam dali onda meni poštar donese novce ili šta ?
2015 01 28
da, samo vrijednost pošiljke uvećaš za pt ,tako da primatelj sve plati....a tebi poštar donese lovu na kućni prag
2015 01 28
a budem probala pa kako bude [:smijesi]
2015 01 28
Mislim da je to najsigurniji nacin slanja.. Kupac je siguran da ce dobiti paket (iako doduse ne vidi sta je unutra) a ti si sigurna da ces dobiti novce za ono sto si poslala. Imas super opciju da ti novce, tj otkupninu postar ne nosi doma nego da ti sjednu direktno na racun - samo popunis uplatnicu u posti kad saljes.. I nemas nikakve frke.. Ako te frka da nece podic paket i da ces u tom slucaju ti morat platit troskove slanja, trazi ju da ti uplati barem 20-30 kn za postarinu. I svakako uzmi njen broj mobitela da se cujete direktno preko poruka (poslano - primljeno)
2015 01 28
1 2 3