Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je tu lud? neutralna-negativna. bez suradnje

ostavih gospođi neutralnu zbog zavlačenja i uzimanja podataka...podsjetla sam ju jednom, produžila, dogovor i odredila datum..datum debelo pregažen, gospođa se uredno prijavljuje ali ne javlja... ponukana nedavnom temom,ostavim gđi neutralnu,nakon koje se naravno javila s prijetnjicom,pa negativnom... Namjera mi je bila da se gđa trgne, ali je navela razne neistine po negativnoj , pa eto neutralnu ne brišem... 1,2,3...redaju se negativne...administrator briše... U prvoj je napisala čak da je i uplatila, ali da joj se ne šalje plaćeno...doslovno - da je pokradena. [:znoji] Već mi je neugodno kontaktirati admina zbog nečijih hirova pa predložih gospođi da svoje laži obriše pa ću i ja svoju istinu...no ona čeka moj potez. Nakon svega sto je, s oproštenjem, nasrala ,ima obraza tražiti da ja prva brišem... niti sam živčana,niti frustrirana kako se navodi...niti ovdje, niti igdje....niti forsam da itko išta kupi, "Hvala na razgovoru,hoćeš,nećeš,pali dalje!" Kakva su vaša iskustva nakon što ste stisnuli neutralku?
2015 01 29
nisam ih ostavljala jer vidim da nema svrhe,samo se natežeš po inboxu i s adminom...ali uredno zalijepim nick i objašnjenje u listu skupljača podataka i crnu listu...
2015 01 29
Trea joj roknut profil. I svaki sljedeci s kojim proba opet.
2015 01 29
Ja ne ostavljam neutralne,ne znam zasto,nikako se natjerat.. Ja sam jednu negativnu dobila zbog odustajanja, moja greska,nisam javila na vrijeme,alii eto,ja ih ne ostavljam.. [:smijesi]
2015 01 29
ja to dosad nisam nigdje ni vidjela da netko ima zato mi je čudno. pogotovo što znam da je puno cura naj....ovdje zato me čude prijetnje i takve stvari pogotovo kad su ljudi korektni prema tebi pa daj budi i ti korektan. Nisam dosad nikome stisnula, ali me jako smetaju upiti kod koji nema nikakve napomene i onda ja ko budala odg. trošim svoje vrijeme i ne dobijem nikakav odgovor. takvima bi stisnula radno neutralnu
2015 01 29
eto vidim i ja sad da nema smisla,najpametnije bi bilo da se ja njoj ispričam zato sto je ona pogrješila i zato što ljuta hahaha.. .malo je preradikalno rokat profil...ne vjerujem da je loša ali nemam namjeru puhati nikome za vratom...puno njih je odustalo ali su to i rekli..
2015 01 29
Meni nije jasno, kada ostavimo neutralnu za zavlačenje, imamo li pravo tražiti na admin obriše uzvratnu NEUTRALNU? Jer mi se baš i ne dobiva neutralke ako ih ne briše. Ja zato ne ostavljam. Jer sam pizda. [:smije] (osvetničku negativnu dakako jasno kao dan se mora brisati, ali za osvetničku neutralku- ne znam...? [:pospan] )
2015 01 29
Kad netko ide lagat da je okraden, onda itekako ima smisla roknut toj osobi profil. Tu je catch. A sto se povratnetice bas je nemastovita. Ponavljati histericno da je netko frustriran nije povratna info s glavom i repom vec nezrela reakcija osobe koja kao da nije navikla odgovarati za svoje postupke.
2015 01 29
pa već je 2 obrisala...sram me više i gnjaviti!
2015 01 29
Žao mi je što nisam fotkala prvu povratnu
2015 01 29
A kaj svaki dan pise novu negativku? Za to ima vremena a za uplatit kako se dogovorila nema vremena. [:smije]
2015 01 29
A nema te zašto biti sram :) Admin je tu za to. A mislim da će i adminu cura dojaditi i da će joj reći da se sabere. Čak bih i ja zamolila admina da joj kaže da o'ladi svaki dan [:hihot]
2015 01 29
nisam ih ni ja jos ostavljala, ni negativne ni neutralne.. ali bilo bi lijepo da jave da odustaju od kupnje [:zaljubljen]
2015 01 29
Brko kad je krao i dobivao negativke isto je pisao osvetnicke povratne sadrzaja "prevaranticaaaa" i "pokrala meee"... ovo je fakat djecji vrtic
2015 01 29
ne svaki dan, nego čim ivancica obriše... [:kesi] ovo je treća, a krenulo je sinoć. Pa ne mora niti uplatiti,nego reći -odustajem-
2015 01 29
1 2 3