Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

opraštanje dugova???

ne otpisuje država niš,sve to plate porezni obveznici
2015 02 02
dijana, tako je, zato ja kazem nema smisla oprastati dug vec ljudima treba omoguciti da ga sami otplate na nacin da se ti ljudi zaposle.. a eventualno da se otpisu zatezne kamate i stavi odgoda placanja na neki odredjeni vremenski period.. ako se njima otpisu dugovi, okej znaci da su na nuli, ako on nema primanja opet ce u dugove i tako ukrug..
2015 02 02
Znam par sa 3 djece,zivu u kuci na 3 kata sami njegova mama salje novce i robu iz njem,oni na socijali,djecji,zdravstveno na teret drz,ona radi na crnjaka u salonu vjencanica i kuci siva po narudzbi,on odradi isto na crno,gusta po moto partyima,ljuta sam ko pas na to,prijatelj mu nasao posao on kaze necu gubim socijalu!
2015 02 02
moja frendica je kao prof.radila 16 sati mjesečno u školi(na zamjeni)kad se drugi prof.vratio s bolovanja ona je ostala bez posla.otišla je van,radi,u potrazi za još boljim poslom je I ne misli se NIKAD vratiti u Hrvatsku(jedino na ljetovanje I u posjet roditeljima). [:place]
2015 02 02
dođe mi da pobjegnem negdje u brdo bez signala i bavim se sadnjom krumpira i trajnih nasada i odj. sve u skokovima a televizor ću prvo zapalit i napravit dobar roštilj [:smije]
2015 02 02
Da Ledolina nek mi maknu Hanžekovića i društvo i nek mi daju rok za otplatu neki, ne tržim niti imam pravo na otpis duga sama sam si kriva al nek maknu ove kamaturine [:frustriran]
2015 02 02
jesu li to oni kamatari iz osjeka???ja sam imala cirkus sa tele2 ,oni prebacili račun nekoj kući u osjeku i malac zvao nedjeljom u vrijeme ručka a da ne pričam kroz tjedan dok mu muž nije reko ako još jednom okrene broj da će ostat bez glave...na kraju sam sve prijavila hakomu i dobila presudu
2015 02 02
Ja mislim da jesu meni je dug sa 1500 kn,kad je Tele2 išao odnosno predao da se njihov javno bilježnički ured bavi sa mnom tada preko njih narastao na 2700 njihovi troškovi čega????,pisanja na mudu da me prostiš [:ljut]
2015 02 02
Dobra vijest je da su uveli taj oprost duga.Ali po meni taj oprost duga bi trebao biti samo za struju, vodu i slično i samo onima koji teško žive i nemaju primanja, a svi oni koji su dizali novce sa kartica znajući da ih nemogu vratiti i oni koji su nabijali račune na mobitelima znajući također da ne mogu platiti, tima ne bih dala oprost duga, jer sam ja onda budala koja je sve redovito plaćala, što ?Sretna sam što nemam taj oprost duga i te značajne zaštićene račune ( od same riječi mi je muka ), naravno isprika onima koji ih imaju sa razlogom jer nemaju primanja i posla.
2015 02 03
1 2 3 4