Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Radila bi ali posla nema :/

Mi smo nedavno u firmi objavili oglas za poziciju u administraciji (1 godina radnog iskustva potrebna), nikad manje prijava nismo imali. 🤷 I generalno primjecujem trend opadanja prijava na oglase koje objavljujemo...
2023 04 04
> Desinićka: > Mi smo nedavno u firmi objavili oglas za poziciju u administraciji (1 godina radnog iskustva potrebna), nikad manje prijava nismo imali. 🤷 I generalno primjecujem trend opadanja prijava na oglase koje objavljujemo... Lokacija? Ako ste Split ja bi se prijavila :-)
2023 04 04
Nije, Zagreb je u pitanju. :D
2023 04 05
> Desinićka: > Nije, Zagreb je u pitanju. :D Hvala na info :-)
2023 04 05
Nije važno to što vam odbruse to kao da vas odjebe dečko koji vam se sviđa. Nećeš-ne moraš? Kako sam ja državni službenik kojem je posao terenski i znam s kojim i kakvim radnicima poslodavci mumu muče, mogu argumentirano reći gdje će rijetko koga odbiti čak ako i nije kvalificiran, platiti će mu tečajeve, i radnicima se ne da to, plaća im je premala i slično. Dakle, benzinske....radnika nema ni za lijek. Prerađivačka industrija - ima poslova koji su jako dobro plaćeni i nisu ni prjlavi ni teški. Pogotovo u metaloprerađivačkoj industriji, pa poslodavac rado uzima žene i one često i trajno ostanu na tim poslovima. Ali, cure ne bi u tvornicu, ne bi ovo ne bi ono...e jbg....
2023 05 01
Budući da ste se na drugoj temi žalili da vam je plaća mala, odite vi raditi u tvornicu, kad je tako dobro plaćeno. :D :D
2023 05 01
Firma u kojoj radim traži knjigovodju. Mjesto rada je Zagreb,pa ako je koja od vas zainteresirana neka mibse slobodno javi!! Lp
2023 07 26
1 2 ... 4 5 6