Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomoc curke

OMG nemojte kupovat na tom njuskalu!
2013 03 05
Toj sam skoro i ja nasjela [:boji]
2013 03 05
ma ti se politicari sprd''''''''''''''''u kako im se da ......ukidaju penzije place dizu cijene gore sta je ovo od drzave nasle doslo majko moja draga
2013 03 05
Nije problem u Njuskalu nego u prevarantima, a njih ima svugdje ne samo tamo.
2013 03 05
bilo je na tvu i u novinama da na njuškalu u zadnje vrijeme ima najviše prevara i opet kupujete. nez što reći. sada je kasno!
2013 03 05
niki18 daš mi broj glasa na njuškalu da vidim
2013 03 05
samo sekundu
2013 03 05
o kojoj se korisnici radi????
2013 03 05
Pa ja ne vjerujem [:boji] Uzas!!! Bilo je u Provjereno bas o tim ljudima sa Njuskala! A ta patronazna sestra ne putuje po cijeloj RH! Ona kaze da neda adresu jer nema - ja bi onda tražila adresu sa osobne iskaznice - to mora dati, to ima! Svaka osoba ima osobnu - nek da adresu sa osobne bez obzira sto ne zivi tamo! Sta to nitko nije trazio???
2013 03 05
lako je sada biti pamet, a novaca nema, sumnjam da će ih i biti [:frustriran]
2013 03 05
ah curke moje koliko god.sam provela na krpicama i na njuskalu pa me nitko nije sj''''''''''''o za nista i sad odjednom al sad me je covik nazva onaj koji mu je ova zenska ukrala slike i reka je da ce je prijavit za zloupotrebu tj.za krađu slika . pa cemo vidit sve
2013 03 05
tako i treba
2013 03 05
Sram je bilo. [:tuzan] Ne bih se nikada usudila kupovati išta skuplje od 50 kn, pogotovo ne nakon ovih priča i nakon što sam uzduž i poprijeko provjerila kupca. Svakakve gamadi ima.
2013 03 06
Nisi jedina prevarena,mene je ''kolegica'' kojoj sam predložila ovu stranicu zeznula,''prodala curi'' svoje ekstenzije i mene navukla da se javim toj curi jer je ona kao otputovala na kratko i sada bog zna di je,u međuvremenu meni ukrali mobitel i nemam broj njen i saznala sam ga ali je ugasen..i ta cura od mene očekuje nove,a nema veze s nijednom,ta kolegica je uzas,upoznala sam ju vani i znam onako nešto o njoj,..ali neznam gdje zivi niti nista,samo ime i prezime i to sam i rekla,cura je u muskom drustvu i uvijek sama izlazi tako da niko nista osim imena ni nezna o njoj,ali nista curka ocekuje novce i ja moram dati 200 kn samo zato sto sam se javila i preuzela na sebe sve,tako da ima previse prevara vise ni poznanicima nemos vjerovat!
2013 03 06
Hm, da se i ja ubacim ovde i dam svoje misljenje :) Drage devojke sto se mene tice nikad ne bih kupovala teolefon na ovaj nacin, tj mozda i bih ako sam sigurna da se radi o pravoj osobi. Evo da Vam iskuckam sta se desilo nama na srpskom sajtu mojekrpice :) Gospodja jedna je imala mnogoooo profila na sajtu mojekrpice, ja znam za 5 i svima je slala poruku istu, tipa "nisam ubacila slike na ovaj sajt, nova sam, ali prodajom se bavim 2 godine, evo vam moja stranica na facebook -u pa pogledajte" nesto na taj fazon je poslala. Ionda je trazila zamenu, a imala je mnogo dobre stvari tako da je vrlo lako nasesti...Neko ju je prokuzio, neko ne . pa joj je jedna devojka za zamenu poslala brdo stvari, a ova se naravno vise nikad nije javila. Tako da cure, pazite, prevarantkinja koliko hocete... [:sokiran]
2013 03 06