Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomoc curke

ne razumijem zašto sada par vas napada njuškalo??? pa zar vam nije bolje kada sa prodavačem možete pričati?? brdo njih se ne zna snaći u isti tren, dok za mail ili poruku ovdje na krpicama imate 10-ak minuta da nešto smislite i ne budete sumnjivi... a oni koji ne napišu broj telefona u oglasu su najčešće muljevi... [:znoji]
2013 03 06
Joj prevaranta ima svugdje,cak su i popovi lopovi!ajd oprezne budite,i to je to...
2013 03 06
ah sta da velim ..... jos mi je zenska sad napisala i poslala ''sliku o potvrdi'' ali se nemoze otvorit jer je kao preko mobilnog ..i rekla da ce mi poslat pridvečer a nevjerujem bas u to
2013 03 06
osnutella njuskalo je puno gori nego na krpicama ....i da pričas sa lljudima na mobitelu ti neznas kakva je ta osoba s druge strane
2013 03 06
ne bih se složila...ljudi samo misle da ih je više, ali tamo je i više prodavača... kada bi se ovdje prodavali mobiteli i ostalo, situacija bi bila još i gora. a i tehnička podrška nekada zna pomoći ukoliko se nedaj Bože nekome dogodi tako nešto. normalno da ne možeš znati, ali treba znati pitati...i veća je vjerojatnost da se prokuže glasom, nego slovima. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 03 06
osnutela danas ima jako dobrih prevaranata,ljudi koji jako dobro glume...nebi ih ni bog provalio.zato treba biti oprezan.uzet podatke od te osobe i provjerit ako ste u mogucnosti.
2013 03 06
Niki.18 sta nebi nasla nekog da odglumi jos jednu kupnju!! I jednostavno dogovoris primopredaju..kad se pojavi stisnes je za vrat.. [:kesi]
2013 03 07
to da, ali puno ih se lakše skuži razgovorom na telefon nego dopisivanjem. [:smijesi] [:smijesi]
2013 03 07
osnutela u pavu si,u potpunosti....mozes po boji glasa skuziti
2013 03 11
1 2 3 4 5