Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VIP članstvo - produljenje!

Evo sad mi kroz koji dan istječe to vip članstvo, došla je obavijest na mail [:hihot] A sada ni sama ne znam jel mi to treba ili ne... Mislim ove statistike su mi zgodne, no nisu tooliko prijeko potrebne! A i nije da mi je to nešto pomoglo u prodaji [:smije] Šta vi mislite? [:zaljubljen]
2015 02 05
I meni istice. Ja si ne mislim to produzivat. Cisto me zanimalo kako je. Meni isto nista nije pomoglo [:hihot]
2015 02 05
mislim da ču malo preskočit,nije loše samo zbog statistke i to je sve za pet kuna [:smije]
2015 02 05
sve jasno [:kesi]
2015 02 05
Ne produljujem. Nema smisla.
2015 02 05
ja danas prvi put bas uplatila vip članstvo [:smijesi] [:smije]
2015 02 05
Ja na to neću trošit novce. Samo sam probala jednom, ali uzela za istaknute artikle. Dva puta sam istaknula jednu ogrlicu, ali ništa nije pomoglo.
2015 02 05
ja sam produzila, nije mi ni do statistika niti iceg drugog - vec do urednih kategorija [:smije]
2015 02 05
Meni je lipo vidit te krune na svima...čušnit cu i ja jednu barem na profilnu sliku...ali mislim da pregled po kategorijama treba biti bez plaća, cure s puno povratnim pozitivnih ih trebaju dobiti po defaultu...poviše 100 srebrenu, poviše 200 zlatnu..aaa poviše 500 diplomu..ja otkrila krpice prije 9 mjeseci..i neki dan nabasam na profil..preko 900 poz. Povratnih..bome..nemam ideju šta dodijeliti...
2015 02 06